Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: chłopie wrzuć jakieś aktualne zdjęcia tych polskich neo nazistow a nie 20-15 letnie zdjęcia przygłupów z ONR’u. Nie neguje, ze w Polsce byli albo są neonaziści, ale nie działają legalnie w strukturach państwa, tak jak na Ukrainie…znajdź aktualne zdjęcie polskiego żołnierza z naszywka SS Dirlewanger na ramieniu, albo wytatuowaną swastyką na piersi…czas start. Ja Ci mogę w godzinę podać kilkudziesięciu samych azovcow xdd, a gdzie bataliona Ajdar, Tornado itp
  • Odpowiedz
@Buckwheat: Ale na tym polega propaganda, to jest tylko jej probka.
Takiej propagandy uzywa sie przeciwko Ukrainie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby mi sie chcialo to bym ciagnal to w nieskoczonosc, ze hur dur zdjecia sie nie przedawniaja, ze ukryta opcja neonaziolska, ze masz nowe zdjecia z 2019 roku itp. xD
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami:
Akurat Ci prawicowcy z ONR na ostatnim marszu niepodległości mieli baner w barwach Polsko-Ukraińskich i z napisem Kijów-Warszawa wspólna sprawa. Mają oni bliskie kontakty z pułkiem Azov.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: w Polsce jest to nagłaśniane i pietnowane, w Polsce z takie coś trafia sie do więzienia, u was natomiast jest to norma, jak Ci w ogole nie wstyd takie coś pisać? Już zaczynacie pluć na Polakow? mało dla was zrobiliśmy?
Moralność Kalego
  • Odpowiedz
@przegryw_naczelny: No najwyrazniej nie, skoro hailujace osoby znajduja sie w sejmie xDD
Zas organizacja obnoszaca sie z bynajmniej kontrowersyjnymi pogladami, zostala uznana w pelni za legalna i ich dzialalnosc tez.
Poza tym istnieje w Polsce partia, ktorej frakcja jawnie popiera rosje, kraj odpowiedzialny za ludobojstwo w mariupolu.

Poza tym jestem Polakiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BayzedMan: chcesz sie przekonać? Wyjdz na ulice ze swastyka, daje Ci 10 minut i zgarnia cie patrol, nastepnego dnia dostajesz juz zarzuty prokuratorskie. Tak, tak, jesteś Polakiem, konto od 9 miesiecy i 100 wpisow dziennie o ukrainie. W Mariupolu było ludobójstwo? A może "zbrodnia o znamionach ludbójstwa"?
  • Odpowiedz
W Mariupolu było ludobójstwo? A może "zbrodnia o znamionach ludbójstwa"?


@przegryw_naczelny: Ludobojstwo bylo, zginely dziesiatki tysiecy cywili w bombardowaniach miasta, nie rozumiem dlaczego nie chcesz tego przyznac?

Tak, tak, jesteś Polakiem, konto od 9 miesiecy i 100 wpisow dziennie o ukrainie.


I to ma dowodzic niby co? Ja swoje udowodnilem wczesniej juz, chcesz grac w ta gre? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz