Wpis z mikrobloga

Jak jestem takim niedzielnym sim racingowcem. To znaczy gram sobie sam na #vr w ac kariere i po dwoch miesiacach jestem dopiero na tych czwartych wyscigach( novice 4 chyba) . A i tak poziom agresji oponentow ustawiam na minimum
To odczuje duza roznice jakbym z g920 sie przesiadl na t300. Warto by bylo?
#simracing
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Zbieracz_kapiszonuf
Miałem g27 na test i wskoczyłem na moment na t300.
W pierwszym podejściu urwałem jakieś sekundy. Nie wiem jak g920, ale tam była przepaść jeśli chodzi o czucie auta.
Do tego lepsza kultura pracy. T300 cichsza i jakaś taka bardziej przyjemna.
Być może miałem źle ustawiona g27. Nie wiem.
Teraz nie mam żadnej.
  • Odpowiedz
@Zbieracz_kapiszonuf: jest. logitech przy zmianie kierunku pracy traci FFB na odczuwalną chwilę
A widze że już korzystasz z logi.

No to te wszelkie szarpania i dziury w FFB szczególnie na środku w T300 nie istnieją
  • Odpowiedz
@Zbieracz_kapiszonuf: jakbym Cie chciał naciągnąć to bysmy rozmawiali o DD a przynajmniej o TS-PC ( ͡° ͜ʖ ͡°) (do driftu nic poniżej TS-PC nigdy nie polecę a i tak troche szybsza by nie zaszkodziła xD)
  • Odpowiedz
@Leniek: nie driftuje(jeszcze) totalna amatorka. Playset challenge i g29 na vr w ac. Ale sprawia mi to zajebista przyjemnosc bo jestem petrolhead. I tak sie wlasnie zastanawiam czy zmienic kierownice, bo wszyscy pisza ze to niebo a ziemia miedzy logitechem a thrustmasterem. A nie chcialbym tez wywalic w sumie sporo kasy dla troche lepszego feelingu
  • Odpowiedz
@Zbieracz_kapiszonuf: no to skocz gdzieś na komercyjny simracing gdzie mają coś na paskach, najczęściej będzie to właśnie T300 i sprawdź sam. Czasem też na jakichś gokartowniach mają ustawione symulatory
  • Odpowiedz