Wpis z mikrobloga

Jak program ochrony kupujących nie działa i olx wspiera oszukiwanie?
Wystarczy wystawić np. kartę graficzną jako nową, a w rzeczywistości sprzedawać 3 latki z koparki. Zakładając, że różnica wartości to z 200~300 zł i nikomu nie będzie się z tym chciało chodzić na policję. Więc całkiem szybko możemy opchnąć jakaś zdezelowaną koparkę z niezłym zyskiem. Olx nie ruszy palcem no bo produkt dostałeś. Nie zablokuje wypłaty środków, bo paczka dotarła. I poradzi, żebyś dogadał się z oszustem. Pozdrawiam i polecam zakupy na olx ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może komuś się przyda i ten gównoportal dzięki temu szybciej zdechnie.
#olx #januszebiznesu #oszukujo
  • 13
@sir: Masz rację. Nie dostajesz niczego poza numerem telefonu i imieniem sprzedającego, które może podać dowolne. Jeśli chcesz ustalić choćby dane do wysyłania korespondencji, to musisz dymać na policję zgłosić oszustwo. Kupujący bezpośrednio ich nie dostanie.
@Neobychno: no mi kazali #!$%@?ć bo ich to nie interesuje, oni tylko pośredniczą w dotarciu z ofertą do kupca.
A paczkę dostałem więc mogę walić się na cyce. Jak mi coś nie pasuje to niech idę do organów ścigania a nie zawracam im dupę. Więc jakbyś się zastanawiał czy lepiej kupic przez aledrogo czy olx jakaś używkę, no to tam chociaż wiem za co płacę.
@sir: dodaj ze mozna sprzedajacego, jak sie wie jak klamac i sie trafi na debila rozpatrujacego wniosek ("sedziego"), okrasc mimo tego ze dostarczyl dobry przedmiot. Sprzedajcy musi pokazac DO/konto/przelew i pokazac zdjecie beniza we wzwodzie. Wtedy kase dostanie. A kupujacy? #!$%@? moze byc anonkiem, zielonka na olx i nie musi #!$%@? nic, wazne ze dobrze klamie. Nawet OLX nie patrzy na historie sprzedazy ze zawsze nie bylo z toba problemu.
@sir: zgłaszaj od razu do prokuratury - pisemnie. Czasem przyjmują nawet pisma przez maila, ale lepiej osobiście. Później wezwą cię na Twój komisariat przesłuchać, i tyle, dalej leci z automatu :)