Wpis z mikrobloga

#komputery

Mirki pytanie, chce kupić RTX 3080. Wszystko spoko, zasilacz 850w Thermaltake Toughpower Gold, wszystko fajnie, PC składany w x-kom. Pojawia się jeden problem. Kable od zasilacza są za krótkie do grafiki. Będę potrzebował 2 przedłużek 8 pinowych, tylko jest jeden problem, bo nie wiem czy już kable od zasilacza nie są wpięte w 1 zestaw przedłużek z obudowy. Można jak coś wpiąć do tych kabli kolejne przedłużki?
  • 4
@BurgerStrassKarol: możesz wpiąć i kilka, ale estetyczniej byłoby zwyczajnie dokupić dłuższe kable do grafiki

Support xkoma się kontaktował, czy taki komputer dostałeś? Ori kable powinny być wystarczające, może je jakoś kreatywnie pochowali i poprowadzili że wydają się za krótkie?
@Atreyu: Taki dostałem, no raczej kreatywnie pochowali, bo od widocznej części jest wszystko bardzo ładnie poukładane, ale od 2 strony nie widocznej jest to mega pokręcone i upakowane. Z przedłużek to chce kupić Bitfenix bo jest polecana, jako spoko kabel.
@BurgerStrassKarol: możesz, ale szczerze mówiąc wolałbym kupić trytytki i zrobić nowy cable management, przynajmniej jak chodzi o linie zasilania pcie. Miałem już naprawdę długie karty, titany, ti, 3090tki i zawsze wystarczyło z zapasem tylko niekoniecznie prowadząc i chowając kable za mobo