Wpis z mikrobloga

Do mirasów twierdzących, że kobiety są złe, bo nie odpisują na tinder. Kiedy kilka lat temu założyłam konto zrobiłam eksperyment polegający na tym, że odpisze każdemu, kto mnie polubił i napisał, nawet jeśli miałaby to być wiadomość. "Dziękuję, nie jestem zainteresowana" W ciągu kilku dni musiałam wysłać ponad 4 tysiące wiadomości. Na swój eksperyment przeznaczyłam kilkanaście godzin dziennie. Dlatego pisząc następnym razem na tinder nie dziwcie się, kiedy laska nie odpisuje, bo moze być tak, że zwyczajnie brakuje jej na to godzin przez dobę. #tinder
  • 3
Dlatego pisząc następnym razem na tinder nie dziwcie się, kiedy laska nie odpisuje, bo moze być tak, że zwyczajnie brakuje jej na to godzin przez dobę


@Snap-Dragon: A wy nie dziwcie się,że jesteśmy tym faktem poirytowani...wy musicie odpisać kilku set facetom a facetom nie odpisuje kilkaset bab, więc można się wkurzyć.

W sumie, wychodzi na to że statystyka wyklucza przeciętnego Mirka z portali randkowych, bo zawsze znajdzie się ktoś przystojniejszy od