Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakieś pomysły co mogę zrobić? Kucoin zablokował mi 700 euro i za kij nie chce oddać.

Sprawa wygląda tak:
1. w kwietniu przelałem sobie euracze na Kucoin zachęcony jakąś promocją
2. pieniądze sobie leżały tam na Kucoinie
3. w międzyczasie Kucoin wyłączył możliwość wypłat/wpłat euro oraz handel crypto/EUR
4. w czerwcu napisałem do nich co jest -> odpisali mi że mają maintainance na SEPA i żeby śledzić komunikaty oficjalne
5. mamy listopad, napisałem do nich ponownie -> jakiś Pajet z supportu odpisuje mi z templatki że mają maintainance i żeby śledzić komunikaty
6. nasz dialog toczył się aż przez 20 maili chyba, ja #!$%@?, Pajet #!$%@? ale nic nie wynika z tego
7. jedyną możliwością żeby ruszyć te euracze, to skorzystanie z Fast Trade -> kurs EUR do USTD był u nich chyba 1 eur : 0.8$ -> czyli za 700 euro mógłbym sobie kupić 560 dolarów, kumacie? ździerstwo jak #!$%@?
8. próbowałem już ich straszyć procesami -> Pajet mi odpisał że nadali większy priorytet temu ticketowi xD
9. pytam czy jak usunę konto to czy mi zwrócą środki -> "nie, nie zwrócimy, wtedy przepadają"

Macie jakieś pomysły? Unikajcie tych złodziei

#ethereum #bitcoin #kryptowaluty #kucoin #binance
luckylukk - Mirki, macie jakieś pomysły co mogę zrobić? Kucoin zablokował mi 700 euro...

źródło: comment_1669568857YHhCtTNQsPUbDGg81jUrxT.jpg

Pobierz
  • 27
@luckylukk taki model biznesowy mają żeby szukać wciąż frajerów co wpłacają. Od tak od pół roku nie możesz kasy wyciągnąć przecież i żadnej woli z ich strony do rozwiązania problemu nie ma.