Wpis z mikrobloga

@rasmor: manipulacja nie ogranicza się do parafrazy wypowiedzi ale do wycięcia jej z kontekstu, zafałszowania okoliczności wypowiedzi. Oglądałem nagranie z winem i woda i trzeba mnóstwo złej woli żeby oskarżyć Michniewicza o nie wiarę w piłkarzy. Cytat był przedstawiony w nagłówku a współczesny czytelnik czyta tylko nagłówki.
@NicolasLatifi: ale w dupie mam zaufanie do knura tu chodzi o odpowiedzialność dziennikarska. Dziennikarz ma przekazywać prawdę to jest etyka zawodowa a nie wyciskać każda wypowiedz aby tylko zrobić sensacje.
ale w dupie mam zaufanie do knura tu chodzi o odpowiedzialność dziennikarska.


@Beletch: twoja sprawa, dla mnie akurat pewien bazowy poziom nieskazitelności selekcjonera reprezentacji ma znaczenie.

Dziennikarz ma przekazywać prawdę to jest etyka zawodowa a nie wyciskać każda wypowiedz aby tylko zrobić sensacje.


@Beletch: typowe odwracanie kota ogonem, które zainicjował Michniewicz - niektórzy dziennikarze są nieprzychylni więc trzeba obsmarować całe środowisko dziennikarskie. Serio nie widzisz problemu, że w trakcie mundialu
@NicolasLatifi:
Nie ma wyroku nie ma winny. Żyjemy w państwie demokratycznym i mamy domniemanie niewinosci.
Żadnej wypowiedzi nie odebrałem jako taka insynuacje. To właśnie dziennikarze WP głównie konfabulują