Wpis z mikrobloga

  • 0
@KTMGP Moja stara s10 plus mialam od 2019 i dalej smiga, ale znudzila mi sie. Teraz jest zapasowym telefonem. Jednak co sie nauczylam to ze cena byla rowna jakosci. Wiec w zeszlym tygodniu wzielam s22ultra na kontrakt. Mam nielimitowane rozmowy, smsy, ale tylko 2 GB data co mi wystarcza. Place za to 45£ na miesiac, wiec cena podobna do twojej.
Naprawie polecam ten telefon. Jest mega szybki. Na youtube jest sporo
elsaha - @KTMGP Moja stara s10 plus mialam od 2019 i dalej smiga, ale znudzila mi sie...

źródło: comment_1669340618hvSyu5bXl74SZD9bxIHf6j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KTMGP dlatego licze na to, ze bedzie jakis fajny cashback, albo program odkupu. Ja swojego Note 9 uzywam juz prawie 4 lata, ale jeszcze sie waham, czy brac S23U, czy czekac na S24U
  • Odpowiedz
  • 0
@Viarus_ czytałem dzisiaj że ponoć s23 grubo pobije 14 pro i będzie miało najjaśniejszy wyświetlacz (2200 nitów) , opcje łączności satelitarnej ale z większą ilością możliwości niż w Apple , Spapdragon 8 II Gen , aparat 200mpix także ja chyba poczekam na przełom stycznia/lutego. Cena na start ma być taka sama jak była w S22.
  • Odpowiedz
@KTMGP doszliśmy do momentu kiedy cenowo flagowy Samsung jest niewiele tańszy od iPhone'a, ale jak zwykle oferuje więcej ( ͡º ͜ʖ͡º) tego wyświetlacza jestem ciekawy, pamiętam jak kilka lat temu wszyscy się zachwycali że S10+ miał 1000 nitów. Jeszcze tylko mogliby schować przednią kamerkę pod wyświetlacz, tak jak w foldzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Viarus_ nigdy nie byłem fanem Apple ze względu na to że tam za samą przynależność do "ich" społeczeństwa płacisz frycowe przy kasie ale wiadomo , każdy bierze co chce . Ja poczekam , i również jestem bardzo ciekaw tego wyświetlacza :)
  • Odpowiedz