Wpis z mikrobloga

Górskie newsy, jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty

Moi Drodzy, pod Nangą zaczęła się prawdziwa akcja. Dzieje się coraz więcej!

Od teraz najlepiej obserwować wieści na off.sport.pl

[opróćz bloga, fb etc.]. Ja oczywiście też będę wrzucać info.

Panowie zaczynają działać już pełną parą.

Ponad to podrzucam dziwnego newsa... narazie nic więcej do mnie nie dotarło, źródło jedno... więc ja to tylko tutaj tak zostawię.... śledztwo w sprawie Broad Peak

----------------------------------------------------------------------

POGODA

Pod tym linkiem możecie obserwować szczegółową pogodę na Nandze. Jest podziałka na wysokość.

----------------------------------------------------------------------

.

.

.

Cytat górski na dziś

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Góry to walka, romantyzm, ucieczka i sport." Walter Bonati

#nangadream #justiceforall #simonemoro #cytatgorski #everest
hellyea - Górskie newsy, jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty 



Moi Drodzy, pod Na...

źródło: comment_x169G0NxoXMuYHh7BjQSQYBkhY8SROK5.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Migfirefox: hmmm.... przednie koło od razu do zdjęcia, można "przyczepić" do ramy- skrócimy wtedy trochę ten "bagaż". Na upartego tylne też można, ale nie wiem na ile potem chce Ci się #!$%@?ć z zakładaniem ich z powrotem, zawsze trzeba coś ponaciągać później etc. Nie wiem też jaka jest tam droga- ale bez kół, dobrze pozpinany na plecy się nadaje chyba... tylko bez plecaka. Może zapytaj tych, co na Czerwone Wierchy wnieśli
  • Odpowiedz
odejdę od wątku zjazdu na rowerach

śledztwo w sprawie Broad Peak


Śledczy chcą ustalić, czy osoby te miały zapewnione bezpieczeństwo, w związku z tym prokuratura będzie badać przygotowanie do wyprawy, jej organizację oraz postępowanie wszystkich uczestników

@hellyea: mnie się wydaje, czy ktoś raczy żartować o jakimś bezpieczeństwie w zimę na 8000 metrów? ciekawe czy prokurator chce zrobić oględziny miejsca wypadku
  • Odpowiedz
@megawatt: niestety znalazłam dużo więcej źródeł podających tę informację, więc to chyba jednak serio [chciałam nie wierzyć w to...].

Jest to po prostu śmieszne i kuriozalne. A był już z tym spokój, to musiał się znaleźć jakiś oszołom, który wszystko rozpęta od nowa. I zaczną się szerzyć kolejne głupoty, a ludzie będą w to wierzyć.

I Adam miał już więcej spokoju, nowe drogi zaczęły się przed nim otwierać i reszta mogła
  • Odpowiedz
Jest to po prostu śmieszne i kuriozalne.


@hellyea: a będzie tak jakby ślepy prowadził kulawego (bo przecież pewnie ani sędzia ani prokurator w górach nie byli zimą - narty się nie liczą). Zresztą już czytałem teorie spiskowe jakoby Tomek miał zginąć podczas ataku a nie zejścia bo przecież używał małpy.
  • Odpowiedz
@megawatt: ... to jest chyba kolejny polski sport narodowy [oczywiście nie dla wszystkich, jednak ma to niestety sporą siłę przebicia]- szukanie wszędzie spisków i zamachów jakichś.... ręce opadają. I drążenie tematu- przez osoby niekompetentne. Wystarczy już to, co sie działo tuż po zdobyciu BB i po śmierci chłopaków. Nie wiem co siedzi w głowie takiego człowieka, który po tylu miesiącach nagle postanawia bezsensowną burze rozpętać na nowo.. o tyle dobrze ,
  • Odpowiedz