Wpis z mikrobloga

No i spadło znalezisko naszej ulubionej agitatorki konfy o nicku @kleopatrixx

Z ciekawostek - Kleo do wypromowania znaleziska użyła oczywiście mirkolisty. Dosłownie 5 (pięć) godzin(!!) po tym gdy sama narzekała na "wołanka" słowami

Wrzucający znalezisko to neuropek, oczywiście jest i wołanko do znaleziska - tak działa ta zorganizowana grupa przy..upów na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A jak już przy "wołanku" jesteśmy:

Analizowany wpis: https://www.wykop.pl/wpis/68997741/konfederacja-miazdzy-nieudolny-pis-zmierzamy-szybk/
Liczba osób zapisanych: 734
Liczba osób zawołanych: 636
Liczba osób odfiltrowanych: 98
Liczba osób dodatkowych: 8

Ogólnie znalezisko wykopało 113 osób, w tym 76 zawołanych z listy (67.26%). Ilu z niezawołanych wykopało to znalezisko tylko dlatego, że wołanko odpowiednio je wyeksponowało? Gdyby tylko te wykopy uwzględnić, to znalezisko to ewidentnie ugrzęzło by gdzieś na dnie Wykopaliska. Cóż - widać jakie jest PRAWDZIWE zainteresowanie znaleziskami Kleo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


c'nie @Plackojad - klik?

Dodatkowo okazuje się, że @kleopatrixx manipuluje i nie woła wszystkich zapisanych do listy, oraz woła tych, którzy nie są zapisani. Korzysta z własnej listy ściemniając, że woła ludzi z tamtego wpisu. Miejmy nadzieję, że skończy się banem za manipulację głosami. :)

c'nie @L3stko - klik?

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #konserwymanipuluja #kleolista #stopspamkonserwy #neuropa #polityka
M.....a - No i spadło znalezisko naszej ulubionej agitatorki konfy o nicku @kleopatri...

źródło: comment_16692284251G8vmQC2B2bBQtKQRsSuqE.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Ilu z niezawołanych wykopało to znalezisko tylko dlatego, że wołanko odpowiednio je wyeksponowało? Gdyby tylko te wykopy uwzględnić, to znalezisko to ewidentnie ugrzęzło by gdzieś na dnie Wykopaliska. Cóż - widać jakie jest PRAWDZIWE zainteresowanie znaleziskami Kleo


@MglawicaKraba: od czasu do czasu wchodząc w wykopalisko widzę znalezisko, które mogłoby być dodane przez Kleo, ale nie ma możliwości wejścia na główną nie dlatego, że jest ono zakopywane, ale dlatego że nie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: to jest też urocze ()


@MglawicaKraba: mnie najbardziej to #!$%@?ło xD

Gościu co kiedyś dodał mnie na czarno i skasował moje komentarze bo zarchiwizowałem jego wcześniejszy wpis i wkleiłem pod jego wpis gdzie wychodziło, delikatnie mówiąc, że zrobił kurtyzanę z logiki. I on śmie kogoś nazywać manipulantem czy płakać o cenzurę xD
Kryspin013 - > @Kryspin013: to jest też urocze (。◕‿‿◕。)

@MglawicaKraba: mnie najba...

źródło: comment_1669230683cx4ZCuf8ZOiNfdaT8wbDSr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz