Wpis z mikrobloga

@johnny_tsunami
,,Pacjenci z IBS często przyjmują leki z szeroko rozumianej grupy leków psychiatrycznych - poprawiające nastrój, przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, a wśród nich Sulpiryd. Działa on przeciwwymiotnie i poprawia nastrój. Dawka stosowana w gastrologii jest bardzo mała. Najczęstsze dawkowanie to 50 mg rano i w południe." Stosowałem dawkę 50 mg + probiotyki i sobie chwalę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@johnny_tsunami łagodny i bazowy. Nie powoduje uzależnienie ale są objawy szybkiego odstawienia, dlatego dawkę zmniejsza się stopniowo. Przy 50 mg od razu można zejść z leku bez żadnych objawów. Dawka 50 mg na problemy typowo gastryczne. 100-200 depresja. Więcej schizofrenia. Stosowałem 50 mg z powodów żołądkowych i nie odczułem zmiany w swoim życiu pod kątem psychicznym. Dopiero po stosowaniu probiotyków i odbudowaniu jelit przyszła błoga ulga. Im szybciej znajdziesz pomoc tym szybciej
@Kaizerx: mi też to pomogło po zjedzeniu pierwszego listka 20 kapsułek zacząłem się normalnie załatwiać, ale na opakowaniu pisze że można stosować max 4tygodnie, jedni piszą że pół roku nawet, ciekawe przez ile czasu można to stosować bezpiecznie? Co?! Ty już 1,5 roku, to tyle można? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@QWEDRY99: 1x rano i 1x wieczorem brałem, ale to było na początku i poprawił się stolec był wtedy taki zbity i twardy (jak zdrowe kupsko) teraz biorę też dwa razy dziennie i 90 procent objawów zeszło, jednak czasami coś zaboli i kupa raczej rzadka z rana zawsze ale ogólnie da się żyć, nie mam już uczucia tego nagłego parcia. Lekarz mówił że ten probiotyk bezpieczny i mogę go latami brać, nie