Wpis z mikrobloga

  • 13
2614 + 1 = 2615

Tytuł: Jedz normalnie. Osiągaj więcej
Autor: Arkadiusz Matras
Gatunek: zdrowie, medycyna
Ocena: ★★★★★★★★★★
ISBN: 9788366747449
Wydawnictwo: Altenberg
Liczba stron: 368
Jak dla mnie, ta książka powinna być w kanonie lektur szkolnych, tyle że z zakresu biologii.
W czasach kiedy 1/5 z nas żegna się ze światem przedwcześnie właśnie ze względu na dietę, to każdy powinien znać podstawy.
I ta książka opisuje właśnie te podstawy. Jak znasz temat, to pewnie nic odkrywczego w niej nie znajdziesz, ale zawsze możesz przeczytać i ewentualnie polecać podopiecznym. W pozostałych przypadkach ta pozycja świetnie strukturyzuje informacje. Nawet rozdziały są ułożone pod kątem najlepszych efektów (dostępnych od razu!)

Szczerze to potrzebowałem czegoś takiego od bardzo dawna. Siadasz, przebijasz się przez świetnie wytłumaczone 350 stron i masz naprawdę solidne podstawy żywieniowe.

Bardzo przyjemna forma. Jakieś dziesięć stron badań na poparcie treści. Zero brosience.

Pewnie niedługo pojawi się druga część opisująca żywienie w sporcie, bo ono się jednak trochę różni, jednak "jedz normalnie, osiągaj więcej" wystarczy 99% z nas.

Szczerze od serca polecam. Z niecierpliwością czekam na recenzje kogoś mądrzejszego na ten temat.
Może @kashara?

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #zdrowiebookmeter #medycynabookmeter
TheHamlet - 2614 + 1 = 2615

Tytuł: Jedz normalnie. Osiągaj więcej
Autor: Arkadiusz M...

źródło: comment_1669034094BMHABQWm3pvwHD7GAH7x6P.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@TheHamlet o proszę, nie wiedziałem, że wydali jakąś książkę, jak ktoś idzie na siłkę pierwszy raz, to pierwszy lajk nie powinien iść do Warszawskiego Koksa tylko własnie do Dietetyka nienażarty
  • Odpowiedz
@pawelososo: tak, i ceny książek odjechane w kosmos czasem. I nie mam problemu dać czasem sporo więcej za dobra książkę, tak brak ebooków to dla mnie totalna pomyłka bo od lat już prawie nie kupuje papieru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz