Wpis z mikrobloga

Wychodki:
- katar kupił mecz za 8 mln, tak napisali anglicy!!!111oneoneone

Rzeczywistość:
Katar gra uczciwie i przegrywa 0:2

Wychodki:
- tam nie było spalonego w 3 minucie, skandal kupiony mecze!!!111oneone

Rzeczywistość:
Wedle przepisów, tam był spalony, brawa dla wozu VAR. 95% ludzi oglądających piłkę nożną nie zna podstawowych przepisów.

Patrząc tylko po tych "rewelacjach" to ja mam pewność, że ta liczba kilku tysięcy śmierci przy budowie stadionów jest zawyżona i to mocno, tak samo jak te 220 miliardy dolarów wydane na mistrzostwa, to też bujda na resorach i propaganda angielskiej prasy.
#mecz
  • 23
  • Odpowiedz
@dziadeq ze spalonym sam przygrzałeś, bo nie było żadnej powtórki ani wiedzy o powodach decyzji, wyszło to w praniu, że noga od kolana w dół wystawała poza linię spalonego i to po długim czasie w beznadziejnej grafice, w europejskiej piłce po prostu pokazują narysowane linii i obraz całego boiska

Fajnie, że san byłeś w 100% pewien nieomylności sędziów w tamtej sytuacji, bo masz eksluzywny dostęp do powtórek z każdej kamery, ale nie
  • Odpowiedz
@dziadeq super, ale kibic europejskiej piłki jest przyzwyczajony do szybkich powtórek i narysowanych linii z kamerą z daleka, a i tak dzieją się cyrki

Jakbyś poooglądał hiszpańską ligę, to byś zrozumiał bardzo ograniczone zaufanie do sędziów, którzy w erze VAR są tragiczni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziadeq: oglądam piłkę od dziecka ale era var mi dopiero namieszała we łbie jeśli chodzi o przepisy. To nie chcę wiedzieć jak piknikom miesza xD
No ale jak się wiedzę piłkarska opiera na mistrzostwach w Niemczech z 2006 bo to był ostatni turniej w którym się kopaną śledziło i oglądało i na tym opiera oraz komentuje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dziadeq bo skala jest błędów jestvtak ogromna, że ciężko mówić o korupcji xD oni są rragiczni w każdą stronę

Sędziowie hiszpańscy odstają niesamowicie od reszty lig europejskich pod kątem jakości, Orsato byłby u nich topem
  • Odpowiedz