Wpis z mikrobloga

Tak, pamiętam. Onuce wszystkich krajów łączcie się :) A żeby było śmieszniej, to teraz jedzie po tym samym Braunie, ubrany w koszulkę Leibstandarte SS Adolf Hitler :) Co to musi być za typ, żeby teraz jechać po Braunie, bez którego zostałby trzeciorzędnym pisarzyną...
@fifi957: Choćby po to, żeby przeczytać taki komentarze jak powyżej, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie jestem jedyny, który ma go za jednego z najgorszych mend w polskim yt.

Wiem, że "stop making stupid people famous", ale tak, jak czytam komentarze pod jego postami, to ci ludzie mają go za nieomylnego "geopolitologa" i "wielkiego myśliciela - burzyciela mitów". Ten typ był 17. na polskim Patronite zanim zleciał z rowerka.

Serio
@AstrogatorRex: Jak on mówi że reprezentujący kolor czerwony powinni #!$%@?ąć bomby jądrowe na Ukrainę choć #!$%@? Ukraina niezależnie od stanu stanowi to dla nas zagrożenie. Nawet najgorszym wrogom nie posyła się takich życzeń. Panasiuk to chociaż wiemy że jest agentem; dla kogo pracuje i dlaczego oskarża Polaków o zbrodnie wojenne zgodnie z przekazem z Russia Today . Ne jest aż tak agresywny w przekazie (nie nawołuje do zabijania i tego podobne)
Nie wiem na ile to prawda, a na ile typowa szurska paranoja i syndrom oblężonej twierdzy, ale na którymś nagraniu mówił, że przed wykładem do wynajmującego salę przyszło ABW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobno ma dwie sprawy, jedną za nazwanie (chyba Żydów) "satanistycznym, pustynnym bydłem". A drugą, za pochwalanie wojny napastniczej (art. 117 §3 KK) - pewnie dlatego pousuwał większość starszych filmów, łącznie z tym o tych atomówkach...