Wpis z mikrobloga

@jutrobedzieinaczej: Jestem na tagu #wojna od czasów, kiedy jego nazwa była jeszcze żartobliwa, i te "fale" ruskiej propagandy są bardzo specyficzne. Na co dzień posty mają po kilka-kilkanaście plusów, czasami kilkadziesiąt, jak Ukraińcom coś dobrze pójdzie. Natomiast kiedy uderzają tu onuce, wpisy anty-ukraińskie bądź wprost pro-rosyjskie dostają po kilkaset plusów. Przecież tutaj nawet nie przesiaduje tyle ludzi, żeby to było możliwe naturalnie. Z ciekawości czasami przeklikuję te postujące konta - zwykle
  • Odpowiedz
  • 162
@jutrobedzieinaczej powiedzmy sobie szczerze, to wina administracji tego portalu, że wykop wygląda jak ściek, Michał Białek i Anna Stecka ewidentnie nie mają nic przeciwko ruskiej propagandzie
  • Odpowiedz
Nie mogę przeglądać mirko, bo mnie na rzyganie zbiera


@jutrobedzieinaczej: od 3 dni mam to samo, bracia też.
Najpierw grzanym temat rakiety po stronie pl, teraz kwestia "poddania się"
Jak z rakieta sam nie jestem przekonany do żadnej wersji i rozumiem dyskusje, tak dyskusji na temat "false surrender" dla każde zdrowo myślącego człowieka jest jasny - należało się za taką akcję
  • Odpowiedz
Ruska propaganda była od zawsze obecna. Od początku wojny łatwo zauważalna i chamska, ale ostatnie parę dni im się udało. Nie mogę przeglądać mirko, bo mnie na rzyganie zbiera


@jutrobedzieinaczej: @werter_do_jercewa: @devel9k: Bo to nie jest tylko ruska propaganda. Znaczy ta te dwa tematy oczywiście wykorzystuje, ale dyskurs nie został przez nią zawłaszczony w całości. Obie sytuacje tj. z rakietami i poddaniem są dość kontrowersyjne. Już nawet nie będę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jutrobedzieinaczej powiedzmy sobie szczerze, to wina administracji tego portalu, że wykop wygląda jak ściek, Michał Białek i Anna Stecka ewidentnie nie mają nic przeciwko ruskiej propagandzie
@deziom: Wiesz, oni mają wykop w dupie. Dla nich posty = kliki = wyświetlenia = pieniądze = rogale. A co w tych postach jest już ich nie obchodzi, byle nie naruszały Polskiego prawa. No i kilku #justwykopthings (#aferazbozowa, elfik, pasta o serwerowni, kosmonauta, itd..).
  • Odpowiedz
powiedzmy sobie szczerze, to wina administracji tego portalu, że wykop wygląda jak ściek

@deziom: załóżmy, że prowadzisz sklep w którym 30% klientów to alkoholicy, przestaniesz im sprzedawać pozbywając się 1/3 przychodu bo klauzula sumienia? - business is business

Sorry, ale to trochę na nas spoczywa odpowiedzialność, żeby usunąć z tego portalu użytkowników, którzy w dupie mają etykietę lub wymóc to na moderacji
  • Odpowiedz
@e_m_p: no dobrze, ale to nie jest takie proste, bo w jakimś stopniu te trolle odstraszają wartościowych użytkowników i sprawiają, że tacy odchodzą, tak samo reklamodawcy mogę mniej chętnie wrzucać swoje reklamy na wykop

@MienciuskiPajonk: nie no, to jak wygląda wykop jak nie jest się zalogowanym i bez adblocka to jest #!$%@? jakiś absurd xDDDD, reddit ma tak genialny sposób monetyzacji, wystarczyłoby tylko to skopiować. A co do reszty to
  • Odpowiedz
@jutrobedzieinaczej: jak Ukraince same dają im argumenty gloryfikując upa i bandere to jak nie korzystać. Gdyby na zawsze uznali te organizacje za zbrodniczą a jej członków i tych którzy ich gloryfikują traktowała jak Europa neonazistów onuce miałyby jedną z największych broni wytrąconą z ręki. No ale widać ukraińcom pasuje jak jest
  • Odpowiedz