Wpis z mikrobloga

@Mandragora007: jaki ten chlop jest daremny to az sie w pale nie miesci! Nie wiem, czy one jest tak glupi, czy przebiegly inaczej, ale sluchac sie go nie da - tylko dzieki Moni znalazl sie w tym finale a caly czas jej wbija szpile, co za duren ()
  • Odpowiedz
@Mandragora007: swoją drogą zastanawia mnie, jak w wieku 24 lat można mieć taki brak taktu i przyzwoitości w sobie, żeby gadać takie rzeczy. Normalnie chłop kłapie dziobem bez zastanowienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A Monia lajkowała posty prześmiewcze z Nikiego, więc może poszły zgrzyty, who knows
  • Odpowiedz
@Ololooo: ale z drugiej strony często wrzucała z nim jakieś filmy - z wesela ostatnio chociażby. Myśle, ze nie są ze sobą ale maja poprawne relacje a ta Pandora na yt była pod publiczkę. Cringowe bulo natomiast obleśne macanie za kolanko Magdy przez wentyla
  • Odpowiedz
@Joanpav: bo Monia to nie taka kobieta, która będzie robić po fakcie publiczne wynurzenia, że ją potraktował źle itd... choć chętnie bym posłuchała czegoś na temat tego bawidamka xD
Tragedia Cipołaj.
  • Odpowiedz
@cherry30: @Ololooo: Albo jest pozbawionym empatii sadystą i sprawdza, ile upokorzeń Monia jest w stanie jeszcze znieść albo jest kompletnym idiotą i egotykiem, któremu nawet do pustego łba nie przyjdzie, że jego wynurzenia są obrzydliwe i mogą sprawić ból. Mam nadzieję, że Monika powiedziała szczerze, że go poznała i zauroczenie jej przeszło.
  • Odpowiedz
@Joanpav: też wrzucali to wszystko jak byli w parze, więc filmy mogły nie być aktualne. Mam nadzieję, że to pod publikę, bo takie upokarzanie nie powinno mieć miejsca( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiLobuzik: wszyscy mówią, że monia to taka kobieta [z klasą] i ja się z tym zgadzam, ale nie ma też nic złego w nazwaniu rzeczy po imieniu i w wyjaśnieniu cwela. ba! jaką siłe dałaby dziewczynom oglądającym program, gdyby zamiast przymykać oko i sie nie odzywać, przyznałaby otwarcie, że Cipołaj okazywał kompletny brak szacunku i żadna kobieta [z klasą i bez] nie musi i nie powinna się na to godzić.
  • Odpowiedz
@margorgol: O to to! Mnie zaimponowała Angelika, gdy postawiła się Adamowi i odpuliła go, choć się jej podobał. Davidowi też nie pozwalała, by jej mówił, co dla niej dobre i kogo może klepać po tyłku. Przymykanie oczu i przełykanie łez upokorzeń to zła postawa i zły przykład dla dziewczyn żyjących w przemocowych związkach.
  • Odpowiedz
@heheszka2: myślę, że Monia nie przełyka żadnych łez tylko odcina się od złych emocji ewentualnie. Czasami lepiej jest odpuścić, zwłaszcza, że to może szkodzić też jej wizerunkowi ¯_(ツ)_/¯

Choć przyznam, że sama bym chętnie zobaczyła, jak go wyjaśnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ololooo: Wyjaśnianie nie musi być w stylu Hanki, z miotaniem się i darciem gęby. Można wprost powiedzieć facetowi, że jego zachowanie i słowa bolą i odejść, jeśli się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@heheszka2: jasne, że tak! Ale też weź pod uwagę, że nie byli w związku, a on też przemocowy nie był tylko zachowuje się jak gówniarz w gimnazjum. Dojrzałe kobiety unikają takich gości zazwyczaj, a HP to tylko program i do dojścia do finału się nadawał, bo dużo osób go lubiło i był w miarę sterowny.
  • Odpowiedz