Wpis z mikrobloga

patrząc na listę obecności uczestników, którzy zjawili się na Pandorze i zakładając, że nie dojedzie już żaden z uczestników (czyli Szachira, Igor, Anastazja, Ewelina, Maciej, Wiktoria i Piotr2) to ostateczny podział głosów w ostatnim głosowaniu może być jednak miażdżący dla Wentyla i Dżdżownicy.

jak myślicie, kto za nimi stanie?
#hotelparadise
  • 20
  • Odpowiedz
@Madeleine19: Myślę, że Angie jednak stanie za M&M - jak był live prezydenta to mówiła coś w stylu, że pod koniec programu była bliżej z Monią niż z Hanką (i że na pewno by do Mikiego z immunitetem nie podeszła), że wielu jej rozmów z Moniką nie pokazują w montażu; no i ewidentnie ma awersję do Magdy
  • Odpowiedz
@Madeleine19: Angela raczej nie. Ona wszystko kmini, a poza tym nie lubi Magdy. Obgadywała ją chwilę po tym jak ich matka chrzestna czyli Hanka pierwszy raz odpadła, a one zapewniały się o przyjaźni i miały tak trzymać się razem. Plus te rozkminki ile to Magda ma lat doświadczenia. Nie... Jeszcze Dejw ją pewnie zacznie naciskać.
  • Odpowiedz
@Paweleos: mam nadzieję że , jednak uczestnicy nie głosowali za 5 minutami sensacji xD zresztą tak ładnie utorowaliście drogę MM do zwycięstwa że, innej opcji nie widzę niż ich zwycięstwo (⁠⁠)
  • Odpowiedz
@Paweleos: na temat: "Czego chcieli uczestnicy" to akurat Ty możesz nam więcej powiedzieć. Czekamy (ʘʘ)

Ja wiem, że nam tutaj się marzy silny i stanowczy rzut kulą Moniki w Mikusia XD ( ale to tylko marzenia)
  • Odpowiedz
@Paweleos: ktoś tu nam chce namieszać w głowach (ʘʘ)
oj jedynie chyba rozkminka Maruni z jego chłopakiem mogła pójśc w tym kierunku, ciężko by Wam chyba było spojrzec w oczy MiM stajac naprzeciwko nich za Wentylami
@Rosalinea: mam takie same typy, 2 głosy raczej na bank H i O, Dejv możliwe, że też, Angela 50/50, jeździ po Magdzie ale lubi Wentyla i może pójść
  • Odpowiedz