Wpis z mikrobloga

Pociąg seksualny u mnie wytwarza :D

Jestem zaskoczona, że uczestnicy zagłosowali przeciwko Angelice i Davidowi, byłam pewna, że są czarnymi końmi finału.
Dave podobał mi się na pandorze, odpowiadał ładnie i razem z Ążi wyglądali na zgrany duet. Jay i Elizka powinni się uczyć, jak odchodzić z klasą. Dave nawet nauczył się, że piłka jest prosta, a nie prostopadła :D
Grzesiek tłumaczący, że po trupach nowych uczestniczek brnął do finału, dlatego je okłamywał, pokazał swój narcyzm i brak skrupułów, a ludzie i tak nie oddali na niego głosu. Para, z której został tylko popiół, w dodatku z najkrótszym stażem, przywrócona po odpadnięciu tuż przed końcem, a oni uznali, że zasługują na finał. Ja w szoku!
Na M&M głosowała Hanka i Ola?

#hotelparadise
  • 24
  • Odpowiedz
@heheszka2: Mi się wydaje, ze uczestnicy także zobaczyli to, ze ta para była faworyzowana i traktowana bardzo ulgowo przez produkcje. Dlatego wtedy kiedy mogli to wykorzystali.
  • Odpowiedz
@heheszka2: po wypowiedziach Wentyla byłam stuprocentowo pewna, że lecą.
Nie mam w tym sezonie żadnej ‚sympatii’ ktorej kibicuje, jest mi totalnie wszystko jedno co się zadzieje, niemniej zupełnie nie rozumiem decyzji dlaczego to Dave i Angela nie zasługują na finał. Bo?
Stworzyli chyba najsilniejsza relacje w hotelu, tak jak piszesz ‚czarne konie’ finału, podczas gdy Wentyle wyleciały prawie razem i jedno po drugim wróciło tuz przed finałem. Decyzja jakby oczywista a
  • Odpowiedz
@mario84pl: moim zdaniem to nie prawda, andzela jest po prostu dobra w konkurencjach, tyłek chroniony miała E kiedy były 3okazje że mogła odpasc a dostawała nagrodę XD
  • Odpowiedz
@Kobieteria: Ja też. Wentyl się pogrążył, nawet nie próbował zaprzeczyć, że wykorzystał dziewczyny, bo dla niego liczy się tylko on sam i jego cele. Nie rozumiem decyzji uczestników. Myślałam, że A&D są powszechnie lubiani, nie mają wrogów i nikomu nie podpadli. Chyba, że było to działanie zwolenników M&M, by zwiększyć ich szanse w finale
  • Odpowiedz
@X0__x0: Ale przecież były już analizy, ze nie mieli żadnej kłody rzuconej pod nogi. Żadnej trudnej decyzji do podjęcia. Jak nic macie relacje, wachlujecie kołdra, bądźcie sobie. Działajcie.
  • Odpowiedz
@heheszka2: Taak. Wentyl się fest pogrążył. I na prawdę dziwi decyzja uczestników. Logicznym wydaje się ze to może być pomoc dla M&M, ale ja mam nadzieje ze swoją role odegrał pstryczek w nos produkcji
  • Odpowiedz
@heheszka2: Mogli się przed pandorą umówić, że jak będzie finał taki jaki jest, to M&M ma pewną wygraną. Z A&D niekoniecznie byłoby to oczywiste i strategicznie do tego podeszli.
  • Odpowiedz
@heheszka2: i tak prawdopodobnie bylo. Na ich miejscu kazdy mógl być wkurzony, ze ta para miała tak łatwo. Nikt w tej edycji tak z górki nie miał i to widziała reszta. Ten czynnik takiego naturalnego wkurzenia mógł wpłynąć na taktyczne głosowanie
  • Odpowiedz