Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Donmenello: Oddałem auto na polerowanie, ale właśnie dzwonił Pan z serwisu, że odpieła się kostka, więc póki co nie muszę wymieniać.
Co do naprawy, to mówi że trzeba je poddać metalizacji, tj. "wymienić chrom".
  • Odpowiedz
@danio_96: Jeśli były żółte i ktoś to spolerował to bardzo szybko będą jeszcze gorsze. Jeśli były przejrzyste to będzie dobrze. Najczęściej odbłyśniki się wypalają i ludzie narzekają że mają złe żarówki i ładują ledy albo inne wynalazki a wystarczy że lampa jest sprawna i nie trzeba kombinować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmenello: Tak, szczególnie że to niewielki koszt a poprawa mocno zauważalne. Zerknij na te 2 filmiki który wyżej wysłałem. Nie wiem tylko czy w rytm aucie trzeba rozklejać lampy czy obejdzie się bez tego.
danio_96 - @Donmenello: Tak, szczególnie że to niewielki koszt a poprawa mocno zauważ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmenello: Nie znam się na tym, ale jej powierzchnia jest zmatowiałe. Wiadomo, że ma o wiele mniejszy wpływ niż odbłyśnik, który że facto odbija światło..Kurde to są bixenony skrętne, 450zł netto/szt za wymianę odbłyśników, demontaż + 125zł/szt sobie życzą.
U mnie opcja nr 2, bo nie mam gdzie zostawić auta bez lamp, z kolei straż miejska jeszcze może mieć pretekst do odholowania :D
Z drugiej strony nowe reflektory 2500zł/szt.
  • Odpowiedz