Wpis z mikrobloga

@GajuPrzegryw: nie jestem ekspertem wojskowym i trudno mi powiedzieć, czy koordynaty są wklepywane za każdym razem ręcznie, a nie np. z "bazy celów" - jeżeli jednak są to klepane ręcznie współrzędne to 10000% pewności, że ta rakieta miała lecieć na Kijów lub Lwów. A czy wystrzelona przez ruskich to inny temat, Zelensky to też dobry ch.jograjca, z resztą cały ta wojna to gruba gra polityczna gdzie cierpi i umiera masa ludzi.
@Coxey: Po pierwsze to mam cię w dupie i nie będziesz mi mówił jak mogę lub nie mogę pisać. A po drugie to nie ma sensu analizować dogłębnie politycznej gry każdego członka NATO, Chin czy nawet krajów biorących czynny udział w tym konflikcie.

Dla prostego człowieka ten konflikt sprowadza się do prostych porównań. Inaczej będziesz miał 3/4 Polaków krzyczących za pokojem albo oddających Ukrainę Rosji xD

Niestety ludzie w Polsce nie
@Coxey:
Jestem pewien że kapral Iwan nie wklepuje ręcznie szerokości i długości geograficznej bezpośrednio do rakiety (a przynajmniej byłbym w zeszłym roku), ale w to że pan pułkownik machnął się przy zmienianiu koordynat w rozkazie i nikomu nie chciało się ich sprawdzić? Jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GajuPrzegryw: a czemu przeczy to co napisałem? to nie jest tak, że kaliber na cały cywilizowany świat wytoczyła Rosja albo wujek Putin jak połowa twierdzi...i tylko o tym piszę. Historia doskonale pokazuje jak wielokrotnie udział mają grupy/kraje, które z pozoru uznawało się za neutralne.
I też mam cię w dupie także już nie odpisuj, bo jesteś tylko wykopkiem utrzymującym średnią wpisów na dzień.