Wpis z mikrobloga

uwielbiam behemotha, ale Nergala juz mniej a teraz znowu spadł z małego rowerka w mojej głowie.

Ja wiem, że w muzyce (jak i sztuce) czasem cięzko o coś nowego, że są podobne twory, artyści bez talentu itp. ale zsdrugiej storny prawwdziwy artysta radzący by nie zakładać zespołu to jak nie pozwalaj na ekspresje swojej duszy i weny bo już za dużo jest takich jak ty.
"Naprawdę chcecie wydawać kolejne piosenki na kolejnym albumie, na który nikt nie zwróci uwagi?"
Otóż ja bym chciała, dlatego pisze do szuflady, maluję nie tylko do szuflady ale jest milion tworów które zrobiłam tylko dla siebie i swojej głowy. Tak wiele znanych zespołow zaczynało i wciąż uważam że możan stworzyć w muzyce coś nowego i intrygującego.
"Ten biznes jest martwy" - jak wiele innych, przez pandemię też np cała branża kultura/rozrywka leżała. Z każdej formy sztuki cholernie ciężko się utrzymać, że z muzyki ciut prościej niż z obrazów - to pewne. Natomiast rada od lidera popularnej kapeli, która jest kontrowersyjna i mocna w swoich zachowaniach, myślę że też dla wielu młodych muzyków inspirujące, dla mnie tu podcina skrzydła.
Pewnie ktoś powie że Nergal ma racje, i może ma. Ja stwierdziłam że kompletnie jego prywatne poglądy tutaj się rozmijają.

#rozkminy #narzekajo #metal #behemoth #nergal
hurtwish - uwielbiam behemotha, ale Nergala juz mniej a teraz znowu spadł z małego ro...

źródło: comment_1668537574rxJLk1c4jLzkmbAm4oaExZ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@hurtwish: Muzyka Behemoth ok, naprawdę (mam wszystkie płyty, oprócz tej najnowszej). Ale na Nergala od kilku ładnych lat trzeba brać poprawki. Zresztą sama wspomniałaś, że z nim ci nie po drodze. Może nie gadałby tak gdyby nie miał kilku innych źródeł dochodu z którego jak widać żyje mu się bardzo dobrze.
  • Odpowiedz