Wpis z mikrobloga

Panowie, dostałem w swoje ręcę tureckie karty papara i fupsa i chcialem se zmienic region konta poprzez kupienie gry za 2 liry, problem w tym ze nie idzie i wyskakuje error, przy kontakcie z steam(oczywiscie z lewego konta) czy problemem jest platnosc czy region odpowiedzieli ze nie moge zmienic regionu korzystajac z tej formy platnosci. W takim razie mając turecką kartę i tureckie ip(próbowałem nord, windscribe) nie moge zmienic regionu, macie jakies pomysly?
#steampesos
  • 6
@Sad_skalmar: Nie wydaje mi sie byś uzyskal tutaj odpowiedz ktora cie zadowoli bo sa to raczej wysokie progi. Po szybkiej analizie z tego co widze to jest karta pre-paid i pewnie tu pies pogrzebany, moze spróbuj doladowac tureckiego xboxa i zobaczyc czy Ci karte tez odrzuci. A swoja droga masz je tylko w wersji wirtualnej?
@Sad_skalmar: Czy zanim ogarnąłeś te karty natknąłeś się gdzieś wcześniej na info, że z ich pomocą idzie ogarnąć zmianę regionu, czy jesteś pierwszą osobą, która testuje ten sposób? Możesz napisać coś o sposobie w jaki pozyskałeś te karty?
+ daj znać jak uda Ci się ogarnąć operację zmiany regionu (sam mam maina ustawionego na Turcję ale dobrze byłoby wiedzieć czy istnieją sposoby na samodzielną zmianę regionu na koncie)
Dodam jeszcze ze doładowanie papary, jeśli nie masz kolegi Turka jak ja, jest nierealne praktycznie, chyba ze jesteś na miejscu w Turcji. Nie założysz konta, bo chcą turecki dowód. Jeżeli miałbyś konto to można doładowywać z revoluta , ja mam dostęp do konta kolegi i normalnie chodzi
@benkenobi1111: od kiedy? mi znajomy turek paparą przenosił steama właśnie, poza tym żeby założyć paparę to trzeba mieć turecki bank właśnie, numer, dowód itp, no i ten znajomy sobie chwali to rozwiązanie, bo praktycznie na wszystkie popularne serwisy streamingowe ma cashback 50%, w niekończącej się promocji i 10% cashback za doładowanie steama, z jakimś tam limitem miesięcznym