Wpis z mikrobloga

Panowie, dostałem w swoje ręcę tureckie karty papara i fupsa i chcialem se zmienic region konta poprzez kupienie gry za 2 liry, problem w tym ze nie idzie i wyskakuje error, przy kontakcie z steam(oczywiscie z lewego konta) czy problemem jest platnosc czy region odpowiedzieli ze nie moge zmienic regionu korzystajac z tej formy platnosci. W takim razie mając turecką kartę i tureckie ip(próbowałem nord, windscribe) nie moge zmienic regionu, macie jakies pomysly?
#steampesos
  • 6
  • Odpowiedz
@Sad_skalmar: Nie wydaje mi sie byś uzyskal tutaj odpowiedz ktora cie zadowoli bo sa to raczej wysokie progi. Po szybkiej analizie z tego co widze to jest karta pre-paid i pewnie tu pies pogrzebany, moze spróbuj doladowac tureckiego xboxa i zobaczyc czy Ci karte tez odrzuci. A swoja droga masz je tylko w wersji wirtualnej?
  • Odpowiedz
@Sad_skalmar: Czy zanim ogarnąłeś te karty natknąłeś się gdzieś wcześniej na info, że z ich pomocą idzie ogarnąć zmianę regionu, czy jesteś pierwszą osobą, która testuje ten sposób? Możesz napisać coś o sposobie w jaki pozyskałeś te karty?
+ daj znać jak uda Ci się ogarnąć operację zmiany regionu (sam mam maina ustawionego na Turcję ale dobrze byłoby wiedzieć czy istnieją sposoby na samodzielną zmianę regionu na koncie)
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze ze doładowanie papary, jeśli nie masz kolegi Turka jak ja, jest nierealne praktycznie, chyba ze jesteś na miejscu w Turcji. Nie założysz konta, bo chcą turecki dowód. Jeżeli miałbyś konto to można doładowywać z revoluta , ja mam dostęp do konta kolegi i normalnie chodzi
  • Odpowiedz
@benkenobi1111: od kiedy? mi znajomy turek paparą przenosił steama właśnie, poza tym żeby założyć paparę to trzeba mieć turecki bank właśnie, numer, dowód itp, no i ten znajomy sobie chwali to rozwiązanie, bo praktycznie na wszystkie popularne serwisy streamingowe ma cashback 50%, w niekończącej się promocji i 10% cashback za doładowanie steama, z jakimś tam limitem miesięcznym
  • Odpowiedz