Wpis z mikrobloga

Chłop 32 lvl, przegryw bez znajomych i oczywiście forever alone.
Starszy dzisiaj zapytał, to kiedy w końcu zamierzam rodzinę założyć (Bo przecież to jednej z dwóch głównych priorytetów życiowych obok posiadania pracy) XDDD.

NO COMMENTS.

#przegryw
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArmageddonPrzeciwBladziom: zajebisty kontakt macie skoro on myśli że Ty sobie bimbasz i nie chcesz xd

Jak nigdy nie miałeś znajomych i jakiegoś aktywnego życia to moim zdaniem nie ma już szans aby się odnaleźć. To nawet jak się miało znajomych itd i potem ich nie masz to stajesz się taki jakbyś ich nigdy nie miał
  • Odpowiedz
@Papuga_wojtka: no nie jestem happy. Ale nic w tej sprawie nie jestem i nie byłem w stanie zdziałać nigdy, więc irytuje mnie poruszanie tego przykrego dla mnie tematu i traktowanie sprawy, jakby to było jakieś hop-siup. Nagle, kurła, na 32 lvl mam sobie wyczarować laskę z kapelusza i najlepiej od razu się z nią żenić, żeby było "jak trzeba". Czy nie brzmi to absurdalnie?
  • Odpowiedz
#!$%@? Oski do apartamentu opłacanego przez twojego starego.

Jakbyś był prawdziwym przegrywem to starzy próbowaliby ci wmówić że jesteś gejem tylko i wyłącznie dlatego że nigdy nie przyprowadziłeś dziewczyny do domu, tak jak moi xDD
  • Odpowiedz