Wpis z mikrobloga

Od mniej więcej tygodnia stosuję nową metodę czarnolistowania: w notatce zapisuję, za co konkretnie i gdzie. I dzisiaj mogę przedstawić rezultaty.

@kamzikowy2: za całokształt, ale przypomniał mi o sobie tutaj

@tank_buster_: za trollowanie w tym znalezisku bez podania choćby jednego argumentu.

@JedynyNiepowtarzalny: nie lubię paranoików i spiskowców

@Zadruga: o za to. I Nie trzeba chyba nic więcej dodawać...

@yogik13: I to samo znalezisko, tylko nieco niżej.

@Babuls: ból dupy wośp

@Sniezny: za "parady sodomitów"

@Stefanescu: SPISEG, eutanazjować nas bedo (swoją drogą to dziwne, że dopiero teraz trafił na BL...)

@JaroslaPolskeZbaw: nawet nie ma sensu nic linkować, jeszcze nie zdarzyło mi się sensownej wypowiedzi przeczytać u niego.

@pierwszyraz: zdaje sę, że za trolling ogólnie, a szczególnie za to

@bart88uk: ból dupy wośp, m.in. tu

@mobo2: jw., tu

@Killarmz: jw., tu

@spalirura: jw., tu

@namron: jw., tu

@pawloooo: jw., choćby [tu]() ale wystarczy w profil wejść.

No, tyle na ten moment. Najss. Tymczasowo odblokuję możliwość pisania w moich wpisach czarnolistowanym, gdyby ktoś z Was miał ochotę napisać mi czemu się mylę, czy cuś. Powiedzmy że do nocy.

#czarnolisto #aqwartczarnolistuje #bl #neuropa (wołam bo niektórzy może mają podobne kryteria co ja i mogą skorzystać)
  • 19
  • Odpowiedz
@Aqwart:

Ale po co o tym informujesz? Czujesz się jakąś szychą, że musisz o tym poinformować wszystkich? Śmieszne. Dla mnie jesteś jakimś no-name, więc płakać nie będę.

Żegnam
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: racja, co mnie to obchodzi ze jakis niedowartosciowany pionek dodaje mnie do czarnolisto, mam swoje zdanie na temat owsiaka i WOSP i tyle mma t w dupie czy jakis dzieciak mnie czarnolistuje czy nie, kij mu w oko ! lewwacka propaganda!
  • Odpowiedz
@bart88uk:

Ale jakie ma parcie na atencje

gdyby ktoś z Was miał ochotę napisać mi czemu się mylę, czy cuś. Powiedzmy że do nocy.


Już piszę!!! Uwaga, będzie dużo tekstu. Na pewno cię przekonam, tylko proszę tylko nie czarnolista. Jak ja to przeżyje
  • Odpowiedz
SPISEG, eutanazjować nas bedo


@Aqwart: dodaj mnie do czarnolisto bo nie lubię atencyjnych wannabe ktoś ważny ludzi bez humoru, przecież ten tekst jest zajebisty :D
  • Odpowiedz