Wpis z mikrobloga

Mam dwa problemy, mam na czole taka dziwna cerę i trochę zmarszczki, które chciałbym wygładzić oraz mam cienie pod oczami (cienie, nie worki). Myślałem o wykonaniu jakichś zabiegów medycyny estetycznej. Stąd moje pytanie, jakie miałyby to być zabiegi, czy może lepiej samemu zrobić sobie jakieś zabiegi (jeżeli już to jakie?), czy znacie najlepiej w #gdansk jakiś dobry gabinet medycyny estetycznej, w którym mógłbym zrobić takie zabiegi i ile ewentualnie by to kosztowało? #medycynaestetyczna #medycyna #trojmiasto
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fabek: dzięki. Usg? I coś jeszcze?

@SkrytyZolw: myje nieregularnie co dwa trzy dni Avene Cleanance, żelem oczyszczającym, smaruje cetaphilem md, ale on jest chyba na czoło dla mnie za bardzo nawilżający albo z aduzo nakładam, pod oczy smaruje co dwa trzy dni synchrovit z witamina c.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: no to jak myjesz co 2-3 dni, to żadna pielęgnacja czy zabiegi nie pomogą. Musisz to robić codziennie, rano może być samą wodą, ale wieczorem skóra musi być dokładnie oczyszczona. Tu mogę polecić żel z ekstraktem z brzoskwini od Resibo. Tylko iczyszczając skórę rób to delikatnymi okrężnymi ruchami, nie szoruj jej. Nie używaj wacików czy peelingów mechanicznych (czyli z jakimiś trącymi drobinkami).

Jak chcesz pomocy w ułożeniu pielęgnacji przeciwstarzeniowej,
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Ważniejsze od kremu jest serum aktywne. To one zapewnia główne działanie. A na serum nakłada się krem. Pielęgnację należy przeprowadzać rano i wieczorem. Ja stosuje inne składniki aktywne rano (np. wit. C i E oraz inne antyoksydanty, bakuchiol, azeloglicyna, peptydy oraz krem z filtrem i nawilżający) i inne wieczorem (albo kwasy albo retinal albo peptydy plus krem nawilżający i krem okluzyjny).

Działanie przeciwstarzeniowe mają antyoksydanty i peptydy. Ale to
  • Odpowiedz