Wpis z mikrobloga

@Bigbluee: Ciekawe jak ta pierwsza by to wytlumaczyła. Sam mam astmę i mimo 2 lat olewania wszystkich obostrzeń, nieszczepiony i też covid zaliczony bez szpitala i respiratora. xD

Całe szczęście że takich panikarzy jest garstka. Może dałoby się na nich zarobić? Jakiś rezerwat covidowy stworzyć i pobierać kasę za bilety wstępu do tego ich świata. xD
@calinowski: Pamiętam jak w 2021 przed omicronem nieraz w szpitalu było pół na pół szczepionych i nieszczepionych tak super te szczepionki działają i teraz wielu fikolkuje że to dzięki szczepieniom wirus nie jest już groźny a niektórzy nawet że łagodny Omicron powstał dzięki szczepieniom. Wcale szury nie mówiły od początku że wirus zawsze mutuje w coraz łagodniejszą formę. xD Już pomijając że od początku nie był tak groźny żeby odwalać to
Sam mam astmę


@Pieniek1991: Moja żona też ma astmę i nawet nie była przeziębiona przez 2 lata. Dziecko też nie choruje i wbrew covidianom, nic nie przynosi ze szkoły. No ale my stosujemy się do zaleceń z książek i doświadczenia lekarzy. Mega dawki Wit C, D, cynk, jezowka, czarnuszka. Nie codziennie ale systematycznie. Jeśli coś się dzieje to wchodzi od razu inhalacje ale to nie ma związku z covidem ale od