Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@takiSe_wyk0pek: Wiem, ale robienie sobie trollingu ze sprawy, za którą serki ludzi oddało życie i przelało krew to brak jakiegokolwiek smaku i godnoaci człowieka.

Jedynie to zaznaczyłem.
  • Odpowiedz
ale robienie sobie trollingu ze sprawy, za którą serki ludzi oddało życie i przelało krew to brak jakiegokolwiek smaku i godnoaci człowieka.


@Mr--A-Veed: powiedziałbym że chyba bardziej oddali krew za wolnośc niż za jakąś tam flage
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lefty: No to nam do tego, że przeszłość bezpośrednio wpływa na teraźniejszość.

Gdyby nie walczyli, to bardzo możliwe, że ciebie czynie by nawet na świecie nie było...
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: No właśnie, bardzo możliwe, że nie byłoby mnie nawet na świecie, ale co z tego? Jak miałbym to odczuć? Tego właśnie nigdy nie rozumiałem w tym kulcie czczenia czynów ludzi w przeszłości. Jedyny sposób w jaki można to wytłumaczyć to trzeba założyć, że każdy z nas istniał od zawsze gdzieś w jakimś niewidzialnym lobby i po prostu kibicowaliśmy tam ludziom, którzy już byli na świecie by robili wszystko to co
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: Wiesz kogo piecze ten marsz? Gościa któremu podpalono mieszkanie, pobitych policjantów czy służby komunalne które muszą sprzedać zniszczone drzewka, czy wyrwaną kostkę brukową.
  • Odpowiedz