Wpis z mikrobloga

@Wilkolak88: Akurat to nie ja się pozbywam... Ja się wyprowadzam, bo już dość mam tego Ty komunistyczna świnio!, Ty jesteś boży? Wracaj sobie do Moskwy, do swojej rodziny, bo za chwile #!$%@?ę ten telefon!
@Wilkolak88: Ooooo! to ja sie wyprowadzę #!$%@?, bo mam już ciebie dosyć! Kupiłem aaa i całe te, a ty sie na de mną znęcasz ty komunistyczna aaa oooo całe te. A sam sobie to #!$%@? sprzataj, co ty myślisz, że ja jestem twoja, aaa tam to było i sie #!$%@? nawet z łóżka nie wstałeś. Ja tu nie musze mieszkać, widzicie właśnie.
@Wilkolak88: Ty prezydentem chciał być! Nie wiem czego! Znęcasz się na de mną! O! Widzicie?! Wyprowadzę sie z tąd! To wszytko moje, internet i całe te! Te głośniki to sa #!$%@? twoje?! Zaraz #!$%@? ten telefon o ścianę! Ty chcesz mnie zniszczyć i przepraszam bardzo! Jak ja nagrywam to proszę sie nie odzywać! Ja nie zarabiam! I nie będzie żadnego lajta!
@Wilkolak88: Dzielnicowa mi mówiła, że sie moge wyprowadzić, motoring i całe te, internet, nie internet to jest moje!, Ja sie wyprowadzam, bo tu sie nie da żyć, znęcasz się na de mną! Zabiore uszczelki i całe te i zostaniesz sam!
@Wilkolak88: Od mojej mamy to sie #!$%@? ty komunistyczna #!$%@?! Mój wujek jest ubekiem #!$%@??! Kiedy ty pojedziesz odwiedzić swoich bliskich na cmetarzu?! Ja nie jestem do ciebie rodzina, nie jestem twoim bratem tylko jestem tu zameldowany!
@Wilkolak88: Znowu się znęcasz na de mną?! Widzicie! Ja nagrywam i proszę zamknąć................ tą swoja twarz! Ja nie zarabiam! Trzy lata płacę za prąd całe te! A masz #!$%@?!, Sam sobie to jedz, bo ja nie chcę!
@Wilkolak88: No dobra, #!$%@? ja to nagrywam i kolejny raz mnie zbanują przez ciebie! Za raz pokażę #!$%@? na twój kanał i też dostaniesz bana! Pokazać #!$%@??! Zaraz #!$%@? ten telefon o ścianę! Kosztował trzy tysiące! I to przez ciebie! Tu nie można żyć! Ja sie wyprowadzam, obiecuję wam to!
@Wilkolak88: Ty chciał prezydentem być! Nie wiem czego! Do Choroszczy! A ja #!$%@? wąchałem?! O! Cpunie? ja zrobił z kapusty całe te i bigos, a te co były to nawet, bo Jacek przyjechał całe te i był!