Wpis z mikrobloga

Podpowiem: w całej tej szopce z szafą brakowało, żeby Kpopiara z Nikim napełnili gumkę jakimś jogurtem i przespacerowali się wokół basenu krzycząc "działaliśmy".

Myliłam się jednak co do Kpopiary, naprawdę jest wykopkiem- kierunek tag przegryw. Teksty o braku majtek, myciu dupy, żebranie w "dzień pocałunku", a teraz bdsm rodem z książek Blanki Lipińskiej xD Skończmy już tę karuzelę żenady w 3 "działających" parach.

#hotelparadise
  • 10
@MoccaC:

naprawdę jest wykopkiem- kierunek tag przegryw.


Pisałem niedawno coś podobnego do jednego użytkownika stąd, bo przeprowadzał tu śledztwo i szukał Hanki wśród zielonek, odpowiedziałem mu, że nie ma opcji, żeby tu była, bo to nie portal dla takich osób i jak jakieś kobiety z HP mają się tu udzielać to właśnie z tego kierunku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MoccaC: ten odcinek był tak żenujący, że nie dało się go obejrzeć do końca. Z jednej strony zboczony obleś obłapiajacy Magdę przy każdej okazji. Z drugiej spermiarz lektor podniecający się tym. Do tego jeszcze cała ta akcja z szafą i myciem dupska przed udawanymi segzami. Jedynym interesującym wątkiem były knucia Maruni i Dawida( ͡° ͜ʖ ͡°)