Wpis z mikrobloga

Jak wygląda kwestia zwrotu sprzętu kupionego z polskiego magazynu ale gdzie nie było informacji o możliwym darmowym zwrocie?
Mam konkretne uzasadnienie dlaczego chcę to zrobić - sprzęt złe działa, brakuje funkcji.
Już nawet mogę sam zapłaci za transport byle się tego pozbyć.
Najbardziej się boje że przy braku informacji darmowego zwrotu będą mi kazać wysłać sprzęt nie do polskiego magazynu tylko do Chin
#aliexpress
  • 12
@wypokowy_expert: Masz duże doświadczenie z AliExpress? Prowadziłeś spory? Kupowałeś z lokalnych magazynów? Wypowiadasz się jako kompetenta osoba czy "wiesz na chłopski rozum", że to tak będzie działać?
@erayman: juz pytales o to i dostales info, ze odsylka bedzie do Chin.

Chinczyk ma w eu co najwyzej magazyn, z ktorego przesylki sa wysylane do klientow. Zapewne nie przyjmuje zwrotow, bo kto mialby to procesowac i odsylac do Chin? Woli to scedowac na klienta i problem z glowy.

Ali to platforma sprzedazowa, to ze oni przestrzegaja (dosc wybiorczo) prawa, nie znaczy ze beda ciagac sprzedawce ktory ma adres w chinach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erayman: ty wiesz gdzie chincyk ma twoje prawa? Właśnie tam...głęboko w odbycie. Ale ty jesteś prawy człowiek ja myślę że musisz sprwe pchnąć do ukokik prokuratury i tsu a i najważniejsze na plebanie do proboszcza na mszę o łaskę i mądrość
@d0n_chich0t ty nawet nie znasz definicji słowa "atencja" jeżeli uważasz moje pytania za nią.
Chińczyk ma główny magazyn we Francji i zgodził się żebym tam odesłał sprzęt
Dzięki za pomoc w niczym "koledzy"