Wpis z mikrobloga

Hej, szukam jakiegoś taniego #iptv
Nie potrzebuje archiwum, netflixa i sportu - oglądam tylko polskie kanały, na zasadzie, żeby leciały w tle i coś gadało.
Do tej pory korzystałem przez 1,5 roku z #sansat z Ali (15$ za rok) i działało na prawdę spoko, czasami się rozjeżdżał dźwięk, ale jak za tyle to mega stabilnie, ale niestety mój dostawca internetu coś przyblokował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wziąłem test #alltvfans i działa zajebiście, ale z tego co czytam to po wykupieniu normalnego pakietu magicznie stabilność się pogarsza.
  • 14
  • Odpowiedz
@wdz1312

Jakby ktoś potrzebował apki na telefon to można tu pobrać OTTnawigator w wersji premium na Androida.


Yhym, pobierz aplikację, legit, jeszcze z jakiegoś noname hostingu, stary Ci mówię, nikt Ci listy nie ukradnie.
Mówię Ci stary, tak jest, nikt Ci syfu na telefonie nie zainstaluje.
  • Odpowiedz
@xBARTEXx o czym ty piszesz ? Storna służy do wrzucania różnych plików i ich udostępniania a Program sam wrzucałem na tą stronę bo do tego służy , a program jest pozbawiony reklam i jest w wersji premium .
  • Odpowiedz
@wdz1312
No to, że Ty to wrzuciłeś to dużo nie znaczy. xD
Zgodzę się - strona służy do udostępnienia plików, ale możesz wrzucić tam aplikacje, która nie wiadomo jaki syf ma w sobie.
  • Odpowiedz
@xBARTEXx żadnego syfu nie ma , jest to pełna wersja OTTnawigator ale rozumiem że ludzie obawiają się pobierania z takich źródeł plików dlatego też można sobie kupić w Google Play jak by ktoś chciał.
  • Odpowiedz
@Norskee A pobrałeś z zaufanej strony jak apkpure, gdzie aplikacje przechodzą lepsza weryfikację, niż w Google Playu, czy od noname'a z Wykopu? xD
Ewentualnie szczęście.
  • Odpowiedz