Wpis z mikrobloga

Chciałbym pobawić się w wolnych chwilach w malowanie figurek. Szukam jakiegoś taniego zestawu na początek. Mam figurki z Zombiecide, na których chciałbym wejść w ten temat.
Czemu tani zestaw? A no bo może mi nie siądzie. Jaki setup na początek by się przydał? Jakie sklepy są godne uwagi? #modelarstwo #malowaniefigurek #hobby
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@le1t00:
Na Twoje potrzeby najlepsze będą zestawy od Vallejo lub Games Workshop. Paint Set's od Games Workshop są najlepiej dostępne, mają w zestawie pędzel i figurki ale jakość farbek jest średnia. Dodatkowo, w zestawie są tylko kolory do malowania dołączonych figurek.
Zestawy Vallejo są większe, tańsze i lepsze jakościowo ale nie mają w zestawie ludków i pędzelków.
Jest jeszcze Reaper. Ogromne zestawy 10+ farbek, pędzle i figurki, ale nie wiem
  • Odpowiedz
@le1t00: i najlepiej zobaczyc sobie oferte roznych sklepow modelarskich i kupowac z jednego konkretnego, bo maja rozne programy lojalnosciowe i idzie uzbierac rabaty po paru zakupach
  • Odpowiedz
@le1t00: Jeszcze dodam; dokup farbki Nuln Oil i Agrax Earthshade od Games Workshop. Obie to tzw. skill w płynie. Nakładasz na model podstawowe kolory, jakieś proste cieniowanie i pokrywasz cały jedną z ww farb. BUM. Tabletop standard! ;)
  • Odpowiedz