Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: dokładnie, szok jaka kłamliwa wyrocznia!
Co gorsze dobrze wiedzieli, że kłamią, więc zaraz był wspaniały komentarz Lektora, żeby wszyscy pokiwali głową - achaa, faktycznie, niejednoznaczne!
Na siłę chcą przetrzymać Hankę, mimo, że każdemu prawie podpadła, żeby pomyśleli, że może się co do niej mylili ( ͠° °)
@MiLobuzik: oooo,dokładnie to mi się rzuciło w uszy,aż cofnełam żeby posłuchać kolejny raz czy mi się coś nie pokręciło,ale nie,
i od razu pan Lektorek ,,wyjaśniał'' czemu tak a nie inaczej Klaudia w ciula grała , i niczym do głupków(czyli widzów) te kity kierował,
żenada jak i skandal żeby tak jawnie manipulować nimi i nami ()
@Marjaewa: ale tym razem to produkcja poszła po bandzie,przecież było inaczej o czym też sama Monia mówi po wyroczni
tą sytuację pokazywali nawet w TV a nie tylko na Live ,
a tu raptem nowe zasady - odpowiedzi są jednoznaczne,nie jednoznaczne i znaczne,
i w tym samym odcinku zaprzeczają sami tym zasadom
@jejejejej: nie możliwe bo ,,zakłamane'' odpowiedzi dotyczyły nie tylko jednego pytania, i do tego pytania dotyczyły sytuacji która była nam ostatnio pokazywana, niemal na okrągło,
to nie dotyczyło schadzki w szafie czy się ktoś miział w ukryciu, ale dyskusji -knucia wśród większej grupy uczestników
@Amikamamy: co Wy gadacie. Pytania były źle sformułowane. Mnie tam to ubawiło że głupie słówko potrafi tak zmienić odpowiedz wyroczni. Monika pytała czy Hanka prosiła? No nie prosiła. Taka prośba z jej ust nigdy nie padła. Sugestie były, ale nigdy otwarcie wypowiedzianej prośby. Dla mnie ubaw po pachy jak przez jedno słowo potrafi być zamieszanie na wyroczni ! ;)
@Millady: no tak ,gra słow i fakt Hugo nie prosiła ona zażądała,zadecydowała jak ma Ąngela zadysponować immunitetem ,tu się zgadzam z Tobą
tylko że Hugo też ani słówkiem nie obiecała,nie powiedziała do Dawida że na kolejnym RR wróci do niego,
a na wyroczni Grześ dostał odpowiedzieć twierdząca

w sumie mam też bekę z tego że Hugo, produkcja tak im tam zamieszała że latają jak z sraczką,
ale wkurzył mnie lektor z