Wpis z mikrobloga

Jaki monitor polecacie w rozmiarze 32" i rozdzielczości 4K? W oko wpadł mi LG 32UN880 jednak boli trochę jego cena. Czy będzie to dobry wybór czy mocno przepłacę za to co on oferuje? Może jakieś inne lepsze / bardziej opłacalne modele?
W tym LG bardzo podoba mi się ten uchwyt do blatu biurka, który oszczędza miejsce na biurku.
Monitora będę używał głównie do przeglądania internetu, czasem jakiegoś programowania, oglądania filmów oraz okazyjnego grania.
Obecnie posiadam 24" Full HD IPS i trochę boli mały rozmiar przy oglądaniu filmów.

#monitor
#pcmasterrace
#komputery
  • 20
@smyq: Ten 27 który poleciłeś to nie jest niestety 4K. Zależy mi na tej rozdizałce bo monitor zastępuje mi TV, więc sporo materiałów w rozdzielczości full hd oglądam, które na 2K nie będzie wyglądało najlepiej
@L3gion, @thority:
Z jakiej odległości patrzycie na swoje monitory 32"? Zamierzam kupić biurko o głębokości 70cm i się zastanawiam czy te 32 cale to nie będzie za dużo aby ogarnąć wzrokiem?
Nigdy nie używałem takiego monitora a i w sklepie też ciężko spotkać aby sobie popróbować.
@pawel86: pod wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dosyć skomplikowana u mnie infrastruktura.
Mam w sumie 3, połączenia idą tak:
3 monitory kablami HDMI/DP to stacjonarki.
2 displayportem/HDMI do stacji dokującej obsługującej laptopa służbowego 1.
1 do Macbooka Pro 2020.
Przełączam się w miarę potrzeb.
@perfumowyswir: jest bardzo dobrze, już mam 4 co prawda i się delikatnie schemat podłączenia pozmieniał, ale dalej chwalę sobie taką pracę. Mac po lewej do jednej firmy, dwa obok do drugiej firmy, ten maksymalnie po prawej do gier/wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak na "biuro" w takim PRL-owskim kurniku i tak uważam, że dobrze wyszło.
thority - @perfumowyswir: jest bardzo dobrze, już mam 4 co prawda i się delikatnie sc...

źródło: IMG_0102

Pobierz