Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rOyalFRosT: nie znam się do końca na tym ale po tym jak oglądam czasem ptaszniki zająca na YT sądzę że nie powinno być problemu z zakupem osprzętu. Czasem coś opowiadał ze kupił wiórki kokosowe bądź też inną zieleninę do ozdabiania terrarium.
@rOyalFRosT: mozesz kupic nawet cale zestawy (wpisz w google zestaw pajęczarza i zobaczysz o co mi chodzi), ale ogolnie te wszystkie braplasty mi osobiscie nie pasują bo nie są przezroczyste tylko "mleczne". W zaleznosci jakie stadium ptasznika chcesz kupic, wez albo szklane terra, albo sa takie zajefajne pojemniki AKRYLOWE z wysuwanym "sufitem" (na ali czesto reklamują bo w PL chca za to jakies chore pieniadze) ktore sa przezroczyste, albo skołuj sobie
@Racuch13: Wiesz co, szkiełko na razie odpada bo dziewczyna się boi, że się stłucze i ucieknie. Tak samo wiecej niż 1 ptasznik na razie średnio bo najpierw to muszę jej pokazać, że to nas nie zje w nocy. Co do wielkości, chciałbym jak najmniejszą samiczkę także nie wiem w jakim stadium to będzie, zobaczymy co kto będzie miał na tej giełdzie