Wpis z mikrobloga

Dzisiaj musze się na smutno wyrzygać bo mam już dośc tego chlewu obsranego gównem.
Uslyszalem w radio że w amerykanie zbudują nam elektrownie atomową za +/- 30mld $. Kwota duża ale przecież wiadomo ze nie płacona całość z góry tylko plan spłat będzie rozbity na lata. Jak sobie tak pomyśle odkąd pamiętam mniej więcej od końca koalicji AWS-uw po sld, popis, po-psl i teraz pisiurów żaden, ale to żaden z rządów nawet nie próbował podejść na serio do tego tematu bo tak jak ktoś zauważył - przecięcie wstęgi nie odbyłoby sie za ich kadencji, to mnie krew zalewa. Tyle czasu zmarnowane, tyle pieniędzy przepalone w błoto, tak bardzo w tyle zostajemy my i nasze dzieci przez starych niekompetentych pierdzieli, ze jest mi normalnie smutno. Podwójny #!$%@? czeka mnie bo pisiury dostały argument do szczujni że no dopiero za pisu sie coś zaczeło dziać - choć i tak każdy kumaty wie że gdyby nie wojna i embargo na surowce z rosji to nadal w tym temacie byłby położony wielki włochaty #!$%@?, strumień kasy płynąłby na wschód, + kolejne bonusy dla górników bo związki jak co roku przyjadą do Warszawy i spalą opony. Ech..
#chlewobsranygownem
  • 11
  • Odpowiedz
@arysto2011: myśle że energetyka to najważniejszy najbardziej kluczowy segment funkcjonowania kraju i jeżeli ktoś odkłada transformacje energetyczną w nieskończoność to ja nie widze tych szachów 5d - tak jestem głupi.
  • Odpowiedz
@arysto2011: ale ty podajesz skutek, a nie przyczynę. Ja się pytam dlaczego nikt poważnie nie podszedł do tematu choćby na papierze. Skoro już na starcie wiadomo było że w Żarnowcu sie nie uda, to dlaczego nikt nie kontynuował tematu na przestrzeni następnych rządów
  • Odpowiedz
@Netrunner_: Mówi koleś, którego argument to:

żaden z rządów nawet nie próbował podejść na serio do tego tematu bo tak jak ktoś zauważył - przecięcie wstęgi nie odbyłoby sie za ich kadencji, to mnie krew zalewa
  • Odpowiedz