Wpis z mikrobloga

@smialson: A ja właśnie za to lubię mistrzostwa świata, można pooglądać mecze właśnie takich ekip których na codzień się nie ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smialson: czyli #!$%@? się znasz na piłce skoro dla Ciebie mecz to tylko bramki, jakość u Ruskich była, 5 bramek nie bierze się z nikąd, a Saudyjczycy aż tacy słabi też nie byli, bo potem tylko 0:1 z Urugwajem i wygrali z Egiptem, no ale jak z automatu jak nie gra Francja czy też Niemcy to od razu słaby mecz to szkoda gadać
  • Odpowiedz
@madjid-jot: Saudyjczycy w tym meczu byli tragiczni. Lepiej, jak dwie drużyny prezentują jakość, a nie tylko jedna. Jeżeli chodzi o mecze otwarcia ostatnich mundiali (tych, których oglądałem w całości), to najlepszy dla mnie był mecz Niemcy - Kostaryka, potem Brazylia - Chorwacja, następnie RPA - Meksyk i na końcu Rosja - Arabia.
A z Euro, to Polska - Grecja > Francja - Rumunia > Szwajcaria - Czechy > Turcja - Włochy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smialson: Polska Grecja to był jeden z większych paździerzy na turniejach w ostatnich latach, na równi z 0:0 w Nigeria - Iran z 14 roku, dwa dziady grały, Chorwacja jakości nie pokazała wcale z Brazylią, co do Niemcy -Kostaryka się zgodzę jak najbardziej, kawał meczu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smialson: no jednak do Polska Grecja nie podchodzisz ostatecznie naturalnie, bardziej pamiętasz emocje właśnie a nie piłkarskie rzemiosło, a bądźmy szczerzy, to był slaby mecz dla neutralnego widza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smialson: z Niemcami wygraliśmy 2:0 ale tak naprawdę przy odrobinie szczęścia Niemcy by nam ze 4 wbili, ale wynik poszedł w świat, emocje wzięły górę i byli bogami futbolu, bo nie patrzy się obiektywnie
  • Odpowiedz
@madjid-jot: Bo dokonała się historyczna rzecz, w najważniejszej statystyce w futbolu po raz pierwszy Polska była lepsza od Niemców (ówczesnych mistrzów światów) - tylko to się liczyło.
  • Odpowiedz