Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SGTIHALIT: myślę, że jeżeli już to problem był w kolorze cieczy którym były wymazane postacie, jednoznacznie kojarzącym się z krwią a nie na samym fakcie ich bytności xD

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SGTIHALIT: Ale żeś kupę zrobił, gdzie ja napisałam, że dobrze że poleciał? Nieopowiednie treści imho po prostu na to wskazują

@Absydion: Był z 31.10 na 1.11 i wrzucał bdsm w klimacie nazistowskim, wczoraj nie wiem bo polożylam się wczesnie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Absydion: Nic wielkiego, osoby sado przebrane za nazistow, tylko z doklejoną twarzą dwóch najbardziej znanych osób z uniwersum wypoka. A całość chyba stylizowana na przesłuchanie. To jego top możliwości nie jest, zaufaj xD
@Ziom166: taa, podoba mi się ta twoja wymyślna fantazja na temat mojego wpisu za który mnie zbanowany xd wykorzystam ją jak ze chce zakończyć moją działalność na tej stronie ostatecznie, ba za to co piszesz dostałbym perma na bank :D @Absydion: w moim wpisie był gif klęczącej kobiety w skórzanej bieliźnie klęczącej przed telewizorem na którym była scena z filmu Martwe Zło z 2013 roku