Wpis z mikrobloga

@imdb: Mam tylko nadzieje że skonsultuje swoje plany nagraniowe z Globstory i przekażą mu że lepiej sie trzymać z daleka z nagrywaniem od naszych gwiazd z tagu.
Cash ma dużo planów i jeszcze pewnie z 3x zmieni zdanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@imdb: dwie największe marudy jutuby się spotkają.
Jeden ciągle marudzi i jak trzeba wydać jakieś pieniądze to prawie płacze bo chciałby wszystko za darmo, a drugi ciągle filozofuje i gada od rzeczy.
  • Odpowiedz
@pelt: ale numer, może jestem naiwny ale tego nie wiedziałem, czym się niby zajmują ci menadżerowie?
Rozwojem kariery na yt?
Większość tych kanałów znam nawet niektóre subuje ale rozstrzał mają niezły, taka Planeta Abstrakcja i Miszkin czy Cash na przykład.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
czym się niby zajmują ci menadżerowie?

@dizel81: załatwiają współprace marketingowe oraz spotkania z innymi jutuberami, organizują występy im spotkania z fanami/patronami itd. W zasadzie są trochę jak menedżerowie gwiazd.
  • Odpowiedz
@pelt: to nieźle:)
Myślałem że takie "gwiazdy" są trochę bardziej samodzielne.
Bez planu też miał ostatnio spotkania z patronami, jeździł po Polsce, tak więc to pewnie oni mu ogarniali bo widzę że też tam jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dizel81: Pewnie tak. Za wieloma jutuberamu stoi cała ekipa ogarniająca za nich działalność: montażyści, menedżerowie itd. To raczej Machaj jest wyjątkiem (jak na tyle subskrybcji), który sam sobie ogarnia wszystko co z jututem związane. Nawet Gapcio miał przez jakiś czas montażystę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pelt: Już skojarzyłem że na jednym spotkaniu Bez Planu pojawiła się Planeta Abstrakcja niby pierwszy raz się widzieli i nie pamiętam czy Globstory była ale coś gadał że u niej nocują czy coś.
Czyli to wszystko nie przypadek tylko działanie tej agencji:)
A i jeszcze Anitawu, ją oglądam bo fajnie im to wychodzi, mieszkają w USA, a mają menadżerów z PL.
Pewnie część rzeczy co mówią wszyscy z nich jest
  • Odpowiedz
@dizel81: Dobrze gadasz, dzięki agencji tez pare osób zniknęło albo nie wchodzi na wykop. Generalnie robią dobra robotę bo w filmikach są w stanie jeszcze coś wyciąć a jak gadają głupoty na lajwach u prezesa albo po sieci to później ludzie się do nich mogą nastawić negatywnie bo coś.
  • Odpowiedz