Wpis z mikrobloga

Nibellion postanowił odejść z Twittera

Dla większości z Was pewnie to imię nic nie mówi ale jeśli czytaliście kiedyś jakiś news na jakimś portalu o jakiejś grze to Nibel napisał o tym dwa dni wcześniej - oczywiście to hiperbola ale był on bardzo rzetelnym i przede wszystkim najlepszym oraz najszybszym źródłem w tej branży.

Jeśli ktoś szuka alternatywy to dalej jest Wario64, który również szybko podaje info ze świata gier ale głównie zajmuje się promocjami.

#ps5 #ps4
janushek - Nibellion postanowił odejść z Twittera

Dla większości z Was pewnie to i...

źródło: comment_1667222396ujGAxZDnczZ5stOCPiPjv1.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Dla większości z Was pewnie to imię nic nie mówi


@janushek: Jeśli ktoś korzysta z twittera i śledzi gierki to sądzę, że na 99% Nibela znał. Ogólnie bardzo sobie ceniłem jego posty, wielka szkoda. Zawsze podziwiałem jego robotę bo to co robił na pewno wymagało poświęcenia dużo czasu, a na tt monetyzacja jest bardzo słaba. Szkoda, że warunki nie są odpowiednio dobre, aby zachęcić ludzi robiących tak dobrą robotę do kontynuowania,
  • Odpowiedz
@yeradd: dziś tu przeczytałem że w sumie to na twitterze nie ma contentu a już na pewno nie ma ludzi go tworzących XDDDD

Dla wykopków słowo content kończy się na nagrywaniu filmów na YT z przekopiowanym 1:1 scenariuszem, to jest dopiero content
  • Odpowiedz