Wpis z mikrobloga

Wgl Fitlovers z tego co pamietam, raz posadził AJ’a na deski c’nie? To wyobraźcie sobie Krychę który to robi xD

No nie ma #!$%@?, #!$%@?ę się chyba cała wypłatą z piątku na tego Mateusza
  • Odpowiedz
@herripotta: to tak nie dziala, ze jak polozyl AJa, spietego jak plandeka na zuku, to #!$%@? sidowi

nie, tak jam wyzej podkreslilem, AJ, chodzil jakby mial kreta w dupie, takie ruchy, ze kazdy lekki cios mogl go powalic, gosc dopiero po tym nokdaunie poczul luz i sie zaczela prawdziwa walka

krycha za dlugo trenuje, walczy na tych frikach, tez chodzi caly pospinany, tragiczny movement w klatce, ale na matta wystarczy,
  • Odpowiedz
@jonaszekk: wszyscy już zapomnieli jakich Krycha dostawał #!$%@? przeciwników, przez tyle lat co on trenuje powinien być już kozakiem, ale nie ma talentu do tego sportu
  • Odpowiedz
@gavi: nie, czemu mialoby? :)

by jeszcze #!$%@? to odebrac jako proszenie o hajs, jak cie dupa boli to jest #!$%@? hit xDD ale spoko, sledz dalej moja aktywnosc na kazdym socialku, na kazdym serwisie, mi to daje satysfakcje
  • Odpowiedz
@ThiZ: "nie, czemu mialoby"
no tak, debil jestem, oczekuje poczucia wstydu od mitomana i przegrywa który 24/7 siedzi przed komputerkiem w jaskini, wali w żyłę i "wyjaśnia" łbów

XDD
  • Odpowiedz