Wpis z mikrobloga

Sandał Sandałson to idealny przykład osobowości psychopatycznej i pijawki.
Pora na nudny i przydługaśny wstęp wywołany przez Sandałową ''arkofobię''.
Co prawda nasz mag załatwił sobie żółte papiery a nawet opowiadał na pierwszych filmach jak to w szpitalu wywoływał duchy czyli demony.
Laicy w temacie mogą się nabrać myśląc że oglądają grupkę fanów RPG lub kompletnych oszołomów. I tak i nie....
Przeciętny prawdziwy wariat żyje sobie w swoim świecie i tyle. Nie robi nikomu krzywdy tylko potrzebuje terapii i wsparcie.
Gorzej kiedy natrafimy na osobowość maga z N.Y. sa
Sandałek jak wiemy założył sobie szkołę duchowości czyli kult własnej osoby.
Po co?
Ofiary zapiepszają w ogrodzie, wysyłają pieniążki, dają się upokażać, słuchają melodii na jego kopyto i odgradzają się od świata zewnątrznego.
No właśnie, antyspołeczny aspekt rodzinki JSM nie był wcześniej eksploatowany,
Sandałek szuka ofiar czyli osób które będzie mógł złamać i ulepić na nowo z gówna. Czy słyszał ktoś co Sandał karze robić ze zwierzętami i rodziną w tym z dziećmi?
Taki wyznawca musi zerwać kontakt z rodziną bo ta blokuje kontakt z siłami na wyższym poziomie, demony i agentura ciemnych sił Baphomet, repti, etc.
Zapytacie pewnie co wyznawca musi zrobić ze swoim dzieckem czyli omenem? A no oddać do Watykanu czyli zwyczajnie pozbyć się np. w oknie życia.
Czy wyznawcy posiadają jakiś czwronogów? Sandał jak najbardziej pozwala rzucać w nie kamieniami, usypiać a co najgorsze skazywać na śmierć w męczerniach.
Sandał jako psychopata czerpie przyjemność z oglądania cudzego cierpienia i podporządkowania sobie półniewolnika.
Kiedy gościu jest wstanie dla ciebie do poświęceń typu zamknięcie w dole, tarzanie się w błotku, zerwanie kontaktów z rodziną, oddanie dziecka do okna życia, pobicie zwierzaka, nawet znęcenie się lub skazanie na śmieć, etc. wtedy masz nad tym gościem całkowitą kontrolę. Zabieracz człowiekowi to co jest dla niego najcenniejsze czyli rodzina.
Uważam że ten psychol narobił więcej zła niż randomowy seryjny.
Wiele rzeczy można przeżyć - plagiat, hejty, gadanie głupot ale żeby zachęcać do rzucania w koty kamieniami, pozbywania się kotów lub ich usypiania.
W jakim świetle stawia to naszą czarną arystokrację czyłi Miłara który też hodował kotki.
Nóż się w kieszeni otwiera. Znalazłem wpis od Monty Pythona i film na którym Sandał bije po głowie jaszczurkę obecnie chyba skasowany wklejam w całości nakręciłem się przez tego Arka.... psa Arka.
#sanjaya #jsm #psychopaci
  • 2
@Skorvez_957_ co co, o kim mówisz? Nie twierdzę że to nieprawda, ale widziałem że do sekty rodziny idą całe też z dziećmi, a jak chodzi o zwierzęta to kojarE filmy raczej jak Gandalf działkowy siedział sobie z kotkiem na kolanach i go głaskał, jakieś źródła?
@yahoomlody: Powtarzam to co się mówi o Monty Pythona od dawna te głąby porzucają rodziny przykład Barmir i ten porzucił dziecko. Nie wiem jak jest teraz kto tam siedzi. Saruman od pewnego czasu skrecęcił w epizod czarownic że kobity na starość zmieniają się w czarownice a koty to ich agenci xD Agnirii kazał się kiedyś pozbyć kotków albo uspać a w inne karze rzucać kamieniami. O psie Arku też chyba sam