Wpis z mikrobloga

Pacjent LG GRAM 14 14T90Q, ledwo wyciągnięty z pudełka [7 dni użytkowania]

Rozłączyłem zasilacz przy włączonym lapku i chłop nagle zgasł ()

Teraz tylko tak się zachowuje:
- po aktywacji przycisku zasilania odpala podświetlenie klawy wraz z diodą aktywności
- klawa szybko gaśnie, dioda aktywności zostaje dłużej
- w końcu dioda gaśnie i dalej powyższe dzieje się w nieskończonej pętli aż do dłuższego przytrzymania przycisku zasilania, które faktycznie wyłącza sprzęt (_ )

Czy znacie jakieś sztuczki jak temu zaradzić?

#komputery #lg #lggram
krzyhhh - Pacjent LG GRAM 14 14T90Q, ledwo wyciągnięty z pudełka [7 dni użytkowania]
...
  • 85
@krzyhhh: 1. Otwarcie obudowy laptopa nie niweluje gwarancji. Masz prawo sam sobie dysk zmienić, pamięci etc. Nie ingeruj tylko w elementy tzw stałe.
2. Na jdg masz normalnie zwrot 14dni nawet jak brałeś FV
3. Ja bym spróbował otworzyć, odpiąc baterię i odpalić wtedy. Stawiam, że się zawiesiał co dość cześto zdarza się w Dellach.
4. Nie kupuj gówna na przyszłość :D
LG GRAM 14 14T90Q


@krzyhhh: Ten laptop dobrze widzę kosztuje prawie 7k? Ja #!$%@? w tej cenie masz zajebistego Thinkpada E14 G4 lub L13, L15 a nawet na serię T styknie :D Deal roku zrobiłeś.
@krzyhhh: Przy okazji:

"I ended up solving it -- the issue was the charger. I think since my laptop was dead for so long, it stopped recognizing USB-C as a charger. Once I managed to get a universal charger that worked with my computer's power port, it booted right up."


Czyli jakikolwiek inny zasilacz USB-C o takich samych lub wyższych parametrach i do przodu.
@SeekSouls:

Nie ingeruj tylko w elementy tzw stałe.


a śrubki obudowy to on ma ukryte pewnie pod podkładkami antyślizgami złapanymi na klej. określiłbyś je jako "elementy tzw stałe"?

Ten laptop dobrze widzę kosztuje prawie 7k?


ponad 7,5 wyszło
żonie się spodobał i miał długopis w zestawie ʕʔ
wybór był w dużej mierze podyktowany genialną ergonomią [waga 1,3kg (ʘʘ)] i wytrzymałością grama model 17"
Ja #!$%@? w tej cenie masz zajebistego Thinkpada E14 G4 lub L13, L15 a nawet na serię T styknie :D


@SeekSouls: ThinkPadowcy to jednak sekta nie lepsza od jabłkowców, byle by logo było to znaczy że zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z tego że każdy z modeli które podałeś będzie miał gorszy ekran, mniejszy czas pracy na baterii i większą wagę. Konkurencja i odpowiednik Grama to
@L3gion: @SeekSouls:
sam swego czasu chorowałem na delle, ale gdy ok 2019r poleciłem ziomeczkowi latituda 7390 2w1 i przyglądałem się jego walce z supportem o działanie czytnika linii papilarnych pod windowsem, to ozdrowiałem