Wpis z mikrobloga

@kacpervfr: Asymilacja tutaj jest tak #!$%@?, że nawet nie ma co się tym przejmować. To działa tak, że asymilują się tylko kultury akceptowane i tylko do kultur macierzystych danego regionu. Czyli np. jak masz Równe i przyjdą tam imigranci, to Ci się zasymilują do kultury ukraińskiej, a nie polskiej, nawet jeśli grasz jako Polska. Ukraińców tam nigdy nie zasymilujesz do kultury polskiej, bo to ich region macierzysty. Jak masz region macierzysty
Czyli np. jak masz Równe i przyjdą tam imigranci, to Ci się zasymilują do kultury ukraińskiej, a nie polskiej, nawet jeśli grasz jako Polska. Ukraińców tam nigdy nie zasymilujesz do kultury polskiej, bo to ich region macierzysty. Jak masz region macierzysty dla kultury polskiej i ukraińskiej, czyli np. Galicja Wschodnia, to osoby spoza tych kultur, zasymilują się do tej, która ma tam przewagę liczebną.


@PuriPuriPrisna: xDDD a ja dziesięciolecia wspierałem germanizację
Gdzie sprawdzić statystyki typu asymilacja? Czy to jest rasistowskie i paradyż usunął to z gry? XD


@kacpervfr: W porównaniu do leak'u usunął podgląd tego a przynajmniej nie znalazłem tego w tym miejscu. Wszystko działa w tle.