Wpis z mikrobloga

O matko córko i seniorko nadrobiłem 3 wysrywy w tym ten a audiovoodoo show XD o tym się nie wypowiadam bo dla mnie stykają zwykle słuchawki na kabel z jbl za 50 zł albo airpodsy zwykle jeśli chodzi o tws także przechodzimy do tego co tygryski lubią najbardziej XD Szafa tu nie chodzi, że robiłeś konkurencje na rynku recenzji samochodów tylko Ty w ogóle ich nie recenzowałeś, jedynie kolor wyświetlacz i najważniejsze pomiar prędkości na telefonie XD Kurnia tak profesjonalnie podszedł do KJA że nawet lapka się nie zapaliła że żadnych kabelków nie ma. Spacerek z zegarkiem i sprawdzanie mapy w zasięgu wielu sieci itp super nadajniki do lasu z tym idź i się przekonaj czy faktycznie działa a nie w centrum Kielc. Fajne rowerki ale nie elektryki to nie będzie testu. Ojezu coraz więcej się wylewa żalów u naszego gubernatora
#mocnyvlog
  • 3
o tym się nie wypowiadam bo dla mnie stykają zwykle słuchawki na kabel z jbl za 50 zł albo airpodsy zwykle


@cartmam: bez przesady, ale Beyerdynamic DT770 PRO 32 OHM za 600zł to już naprawdę jest wszystko co potrzeba, szczególnie, że większość studiów nagraniowych i producentów muzyki tego używa.
@viollu: no i co może zwykłym kabelkiem do kompa? Za mniej niż 40 tys to nie ma co w ogóle muzyki odpalać chyba że przez wieże z technicsa albo sponsorowany głośnik blutucz