Wpis z mikrobloga

27 pazdziernika 2022 w Poznaniu, w klubie B17 odbyla sie pierwsza grana impreza SENTINO od ponad 5 lat.
- brak hypemana? to akurat dobra decyzja dla pierwszych wystepów, niech ludzie zapamietaja te szczególne, premierowe solo koncerty. jeszcze beda tesknic.
- playback? normalka. zobacz na youtubie filmiki z wystepów: kizo, szpaka, kaza, malika i wielu innych. to kwestia podbijania aury.
- ruszal sie jak drewniak? a co to jest, taniec z gwiazdami czy konkurs twerkowania? on biegal po calej tej szerokiej scenie w kazdy kat bo chcial do obu stron dotrzec i wejsc w interakcje z publika.
- mial caly czas banana na ryju, bo ZAŻYWAŁ koke? straszne! nie moge sie pozbierac po tym fakcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- kiepska kondycja? fakt. trzeba popracowac i poprostu schudnac oraz stworzyc plan ruchu scenicznego.
- dj do wymiany, albo niech ogarnia lepiej kolejny raz, bo nie wyciszal refrenów gdy doslownie cala sala napie4dala tekst bez zajekniecia.
- sold out, widownia zywa, byly hity, zero przypalów, wszystko wyszlo lepiej niz spekulowano. a ma byc tylko lepiej.

Next stop in Bielsko Biala. !SICARIOS!

kre-dens - 27 pazdziernika 2022 w Poznaniu, w klubie B17 odbyla sie pierwsza grana im...

źródło: comment_1666992681MQ4MGjD48HnDaClB2ELSdd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kre-dens: ale fikołek XDD to niezła genetyczna dominacja chłop wystąpił jak zestresowany 13latek XD gość jest chodzącym memem a nie jakąś dominacją genetyczna XD
  • Odpowiedz
@KKKXX: ja się nie dziwie ze wyszedł obsrany bo w sumie pierwszy raz od kilku lat miał bezpośredni kontakt ze swoimi słuchaczami ¯\(ツ)

@So_I_Scream: przydałby mu się hajpmen nawet ja mógłbym nim zostać bo znam teksty ale no cóż temat do poprawy. najbardziej bawi mnie ze wiekszosc problemów wymyślają jego hejterzy podczas tego gdy my bawiliśmy się zajebiscie
SZYSKOOOOO
  • Odpowiedz