Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
No cóż, nie popisali się nowi zagraniczni studenci na IMBA xD Tylko dwie osoby 100% obecności, do wszystkich poniżej 85% idzie pierwsze ostrzeżenie że jak nie będą uczestniczyć w zajęciach to zgłaszamy ich do Home Office i będzie trzeba zrobić papa z Anglią.

Takie zasady od tego roku bo za dużo Hindusów (no i innych nacji ale Hindusów większość) do UK przyjeżdża pracować na czarno na wizie studenckiej, na full time podczas gdy mogą tylko 20h tygodniowo. Kolega był na konferencji ostatnio jakiejś i mówił że wszystkie uniwersytety się z tym teraz zmagają i jedyna metoda to zwiększanie kryteriów bo chętnych i tak nie brakuje, wręcz przeciwnie. I tak jest progress od zeszłego roku bo mieliśmy obecności na poziomie 10%, 15%...

Te z "No matches found" nawet się nie przyszli zarejestrować w październiku mimo opłacenia czesnego xD

#uk #pracbaza #studia
MarianoaItaliano - No cóż, nie popisali się nowi zagraniczni studenci na IMBA xD Tylk...

źródło: comment_1666947966UTTUXbLGckf7IPTdlrYPGj.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Aha, bo kilka dni temu jakos gość do mojej firmy podrzucił Cv, ze aktualnie robi te studia. Zdziwiłem się, bo wiem ile one kosztują plus koles nie znał na tyle angielskiego żeby odpowiedzieć mi na pytanie na jakie stanowisko. XF
  • Odpowiedz