Wpis z mikrobloga

Wiem, że Monika po ostatnich akcjach jest na tapecie, więc jest to dobry moment na podsumowanie jej odklejenia. Oczywiście obserwacje bazują tylko na tym co widzimy na Playerze.

Wg mnie styki zaczęło przepalać jej już wcześniej, genesis tego to stworzenie pary z Mikim i uwierzenie w swoją zajebistość i moc po #!$%@? Magdy. Sugerowały to jej teksty na setkach i stosunek do ludzi. Produkcja też odpowiednio tutaj podkręciła (żeby później wystawić ją na pożarcie). Jasne, może i jest inteligentna, ale przy tym także ewidentnie zakompleksiona, co ukrywa za fasadą nadmiernej pewności siebie.

Kulminacja przepalonych styków wyszła przy tańcu Olki, gdzie dosłownie #!$%@?ła za fraki laskę ze sceny, co to #!$%@? wgl było?

Nie rozumiem też tego, że jej ton do poszczególnych osób, które uważa za słabsze lub gorsze od siebie, dostaje passa tutaj na tagu. Traktowanie ludzi z góry to raczej patologia, tym bardziej że do mocniejszych nigdy nie wyskoczy. Same przeprosiny Olki: „Ejjj sorki wgl za tamto, chcesz cos z avonu? Stój #!$%@?, otworz oko, nie ruszaj sie, wprdlj do łazienki. OK PRZEPROSZONE ELO”.

Po niej czuć, że jest despero, więc nie dziwię się że typy pokroju Alimenciarza czy Mikiego ją wrzucają w auto friendzone. Na tej samej zasadzie co ona wrzuca Prezydenta - nadmierne spermienie do drugiej osoby. To co Monia oddaje od siebie traktując niektórych jak podludzi niegodnych, dostaje z powrotem na twarz od giga chadów, change my mind.

Ja dalej ją darzę sympatią i dobrze, że zapodaje content, ale nasuwa się na myśl „pycha kroczy przed upadkiem” ¯_(ツ)_/¯

#hotelparadise
  • 10
@eloraptak: u mnie była na cenzurowanym od kiedy tak zimno powiedziała do Magdy, ze ma na nią spojrzeć i przestać płakać.

Zachowuje się jak królowa hotelu i na codzień pewnie tez nie jest najprostsza osoba w obejściu xD. Dla mnie dużym zaskoczeniem jest Natalia, może trochę głupia, ale w gruncie rzeczy pewnie miła i pomocna dziewczyna, a nie oceniająca królowa lodu XD
@eloraptak: No moim zdaniem ta sytuacja z magdą to... no powiedzmy sobie szczerze - dobry czlowiek nie chce za wszelka cene poczuc nad kims wyzszosci kosztem uczuc tej osoby. Ja nie mialabym odwagi powiedziec tak komus, komu dzieje sie jakas krzywda i jeszcze przeze mnie. Byloby mi przykro i czulabym sie podle. Mogla ja wytypowac, mogla zaglosowac ale na #!$%@? to "popatrz na mnie"? Smutno mi, ze tyle osob tutaj albo
@eloraptak
@X0__x0

Podpisuje sie pod tym obiema rękami. Ale też pisałam już wcześniej, że wszystkie propsowane akcje Moniki były jej osobistą wendettą.

W kolejności chronologicznej:
1. Pocisneła Hanke na rajskim - bo od początku miała się ku Mikołajowi. Nawet po aferze tostowej podchodziła i mówiła mu, żeby sobie jadł ile chce.
2. Pocisneła alimenciarza - bo czuła się urażona, że ja zostawił i tego nie ukrywała.
3. Wyrzuciła Magdę - bo to
Wygląda inteligentnie tylko przy bandzie influencerów. Natomiast np. Wśród moich znajomych to raczej poziom startowy, taka przeciętna laska z humana, nie widzę powodu dlaczego miałabym jej kibicować tylko ze względu na to.


@MoccaC: Idealnie podsumowane.