Wpis z mikrobloga

@mango: Słyszałem podobną historię tylko z innym zakończeniem. Pijana dziewczyna kiedyś nie zdążyła do łazienki, kiedy ją rozbolał brzuch i trochę poleciało na ściany w łazience. Chłopak musiał ją nieźle kochać, że po niej wszystko posprzątał ;) Teraz mają razem dziecko :)
@solo_living_yolo: @Plp_: @xaliemorph: Pomijając fakt, że to pewnie zmyślona historia, bo skrin wygląda jak z fb, ale czcionka nie jest stamtąd, to wiecie, że takie pytanie można zadać zwyczajnie z ciekawości? Pod takimi wpisami zawsze się zlatują przegrywy, które nadinterpretowują tekst i obojętnie, o czym jest mowa, to zawsze kobieta wychodzi na najgorszą, zabawne to jest xD
to wiecie, że takie pytanie można zadać zwyczajnie z ciekawości?


@choochoomotherfucker: nie, no jasne. Ja już wielu przyjaciół/przyjaciółek z dzieciństwa których traktowałem jak rodzeństwo zapytałem czemu nigdy nie chcieli się #!$%@?ć. Już nie wytrzymałem z tej ciekawości więc zapytałem. Oczywiście zapytałem tylko kilkoro, bo całą resztę już wyr00chałem (σ ͜ʖσ)
@mango: oczywiście, gdyby powiedział, że ona w sumie mu się podoba, to by się wielce obraziła BO JAK MOŻESZ TAK NA PRZYJACIÓŁKĘ, ale równocześnie to, że koleś nie chce jej dygnąć też ją boli, bo przecież jest taka piękna i jak można nie chcieć jej wyr00chać