Wpis z mikrobloga

Kanye West - Follow God

3 lata temu ukazał się album ''Jesus Is King''

Okres od wydania tego albumu aż po premiery Dondy wspominam chyba najlepiej, jeśli chodzi o #yeezymafia, a obecny jestem od powstania tego tagu (kto ma wiedzieć ten wie). Komentowanie ruchów Kanye, obstawianie czy JIK się pojawi i konfrontowanie opinii na temat tego albumu. Potem okres kwarantanny i wakacje 2020 i te wszystkie memy związane z niewydaniem albumu,, przesuwaniem premiery i tymi wpisami na Twitterze (Kim Jong Un xD) potem wybuch we wrześniu i pamiętne 100 tweetów w godzinę. Dodatkowo śmianie się z Eminema i wyjaśnianie kasztanów. No, ale to okres wakacji 2021 był najciekawszym i najbardziej aktywnym w całej historii tagu, jak widziałem jakąś przeróbkę czy mema związanego z tymi pamiętnymi nocnymi słuchankami na stadionach to od razu zapisywałem i chciałem tu wrzucać, piękne czasy.

Szkoda, że ten tag staje się coraz mniej aktywny w takiej formie jak kiedyś, mi też nie chcę się tu wchodzić jak jeszcze rok czy dwa lata temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kanyewest #rap
WeezyBaby - Kanye West - Follow God

3 lata temu ukazał się album ''Jesus Is King''...
  • 6
  • Odpowiedz
@WeezyBaby: to już 3 lata? Dosłownie pamiętam jakby to było wczoraj. Wiele negatywnych opinii było (i jest) o tym albumie, a mi szczerze mówiąc siadł i do dziś czasem se go odpale.
  • Odpowiedz